soczewki
1.
Ocena: 5.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie
2.
Ocena: 4.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie

Amo

 

Wszyscy użytkownicy soczewek kontaktowych, którzy skarżą się na nadmierną suchość swoich oczu, mogą nabyć nawilżające krople oraz odżywczy spray marki Amo, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach szkieł kontaktowych.

 

Krople nawilżające Blink Contacts Soothing Eye Drops firmy Amo mogą być używane przez wszystkich, którzy noszą szkła kontaktowe (bez względu na rodzaj soczewek). Gwarantują natychmiastową ulgę i długotrwały komfort, a specjalna formuła eliminuje suchość i podrażnienie oczu, wywołane przez światło, kurz, pyłki, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz przemęczenie, dając uczucie komfortu podczas użytkowania szkieł.

 

Blink Intensive Tears to innowacyjne krople, przynoszące ulgę suchym i podrażnionym oczom. Poprawiają jakość widzenia, do tego zapewniają komfort i ochronę, również w czasie noszenia szkieł kontaktowych. Wszyscy, którzy cierpią na zespół suchego oka, mogą po nie sięgnąć. Składniki, z których złożone są krople, zbliżają je do naturalnych łez (m.in. hialuronian sodu).