soczewki
Jesteś w Strona główna -> Płyny -> Renu
1.
Ocena: 5.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 3
zobacz opinie
2.
Ocena: 4.50 / 5
Ilość wystawionych ocen: 2
zobacz opinie
3.
Ocena: 3.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie

Renu

 

Marka Bausch&Lomb specjalizuje się nie tylko w produkcji soczewek kontaktowych, ale również płynów do ich pielęgnacji. Tak, jak w przypadku szkieł, płyny tej marki są wysokiej jakości i świetnie się sprzedają – w Polsce i za granicą.

 

Stworzony przez Bausch&Lomb płyn Renu Multi-Purpose ma neutralne pH i jest idealny do codziennej pielęgnacji soczewek. To płyn wielofunkcyjny, łączy bowiem kilka funkcji: czyści, nawilża, dezynfekuje, usuwa osad białkowy, płucze i pozwala na przechowywanie szkieł. Gwarantuje komfort noszenia soczewek i ich długotrwałe nawilżenie. Płyn wykonany jest ze składników, które współdziałają ze łzami i zapewniają idealną czystość. Znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich miękkich szkieł kontaktowych. Multi-Purpose dostępny jest w dwóch pojemnościach: 360 oraz 120 ml.

 

Renu MPS Multi-Purpose Solution został stworzony do wrażliwych oczu, które reagują podrażnieniem na zwykłe płyny do soczewek. Skutecznie oczyszcza, dezynfekuje, płucze, nawilża, a także odbiałcza miękkie szkła kontaktowe. To jedyny uniwersalny płyn, który zawiera Hydranate – składnik usuwający osad białkowy w trakcie czyszczenia szkieł. MPS Multi-Purpose Solution ma obniżoną zawartość środków bakterio i grzybobójczych, w związku z czym jest wyjątkowo delikatny i nadaje się do oczu wrażliwych. Dostępny w butelkach o pojemności 360 oraz 120 ml.