soczewki
Jesteś w Strona główna -> Płyny -> Zeiss
1.
Ocena: 3.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie
2.
Ocena: 2.50 / 5
Ilość wystawionych ocen: 2
zobacz opinie
3.
Ocena: 2.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 2
zobacz opinie
4.
Ocena: 2.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 2
zobacz opinie
5.
Ocena: 2.00 / 5
Ilość wystawionych ocen: 1
zobacz opinie

Zeiss

 

Markę Zeiss kojarzy się przede wszystkim z produkcją szkieł kontaktowych, akcesoriów do ich pielęgnacji oraz okularów. Firma została założona w 1846 roku w Jenie i z niewielkiego przedsiębiorstwa stała się tworzącym nowe technologie koncernem. Zeiss stawia na wysoką jakość swoich produktów, dzięki czemu jest bardzo rozpoznawalną marką.

 

Płyn do soczewek All In One Advance marki Zeiss jest kompleksowym środkiem pielęgnacyjnym do wszystkich typów miękkich szkieł kontaktowych. Współdziała ze łzami, tworząc długotrwałą i wilgotną warstwę ochronną, która gwarantuje komfort podczas noszenia soczewek. Ponadto skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia oraz osady białkowe. All In One Advance to wielofunkcyjny płyn, który umożliwia czyszczenie, płukanie, dezynfekcję oraz nawilżenie szkieł. Można go kupić w butelce zawierającej 360 oraz 100 ml.

 

Osoby, które noszą twarde soczewki kontaktowe mogą kupić specjalny płyn do ich czyszczenia - Wöhlk Perfect Conditioner. Jest to środek dwustopniowy, gwarantujący kompleksową pielęgnację, czyli: usuwanie osadu białkowego, czyszczenie, dezynfekcję, nawilżanie, a także konserwację szkieł. Można je kupić w zestawie z mleczkiem Wöhlk Perfect Cleaner (Reinigung Perfect), które pozwala na dokładne czyszczenie twardych soczewek. Osoby noszące twarde szkła kontaktowe nie mają zbyt dużego wyboru wśród płynów pielęgnacyjnych, jednak marka Zeiss pozwala zadbać o nie kompleksowo.