soczewki

Soczewki FreshLook Dimensions

30.09.2013 r.Soczewki FreshLook Dimensions stworzone są przez firmę Ciba Vision. Są to kolorowe szkła kontaktowe, przeznaczone dla osób, które chcą podkreślić swój jasny kolor oczu. Soczewki charakteryzują się ciemną otoczką, dzięki której jasne oczy wydają się być większe. Dodatkowo są one przezroczyste co sprawia, że nadają głębię spojrzeniu, ponieważ nie zakrywają tęczówki lecz wzmacniają jej naturalną barwę. 

 

 

 

 

 

Soczewki FreshLook Dimensions (miesięczne, sferyczne) wykonane zostały z materiału Phemfilcon A. Uwodnienie wynosi 55 %, krzywizna 8.6, a średnica 14.5. Dostępne są w 3 kolorach: Carribean Aqua, Pacific Blue i Sea Green, o mocy -8D do +6D. Podczas używania tych soczewek konieczne jest dezynfekowanie ich za pomocą płynów – zmniejszy to ryzyko powstania i rozwoju drobnoustrojów czy infekcji.

 

Soczewki FreshLook Dimensions mają wiele zalet, do których należą między innymi: wysoki komfort użytkowania, wysokie uwodnienie i przepuszczalność tlenu. Poza tym opinie użytkowników tych szkieł kontaktowych najlepiej je charakteryzują - „Carribean Aqua- GENIALNE !!! Od 4 lat noszę kolorowe soczewki, w tym czasie eksperymentowałam z różnymi firmami i kolorami, jednak tych nic nie jest w stanie przebić”, „(...) te soczewki polubiłam natychmiast po założeniu. Od pierwszych sekund wcale ich nie czuję, pięknie stopiły się z moją tęczówką, obwódka dodatkowo pogłębiła efekt. Żadnej mgły, nie przesuwają się. Są świetne. Zostaną ze mną na stałe !”. Komentarzy tego typu można znaleźć wiele więcej znaleźć na forach internetowych.

 

Dodaj komentarz:

Komentarze użytkowników:
Brak opinii