soczewki

AquaView Toric

29.10.2013 r.

 

 

AquaView Toric są to miesięczne soczewki kontaktowe przystosowane do używania w trybie dziennym. Służą do korygowania astygmatyzmu oraz cechują się wysokim komfortem zarówno w pierwszym dniu noszenia jak i w ostatnim. Najwyższa jakość i ostrość to jedne z wielu pozytywnych cech tych soczewek. Więcej zalet oraz informacji na temat szkieł kontaktowych AquaView Toric poznacie w poniższym artykule.

 

 

 

 

 

 

 

Soczewki AquaView Toric zostały wykonane z materiału Hioxifilcon A. Dzięki High Definition Vision soczewki te zapewniają najlepszą jakość i ostrość widzenia, a także powodują, że widziany obraz jest jaśniejszy. Poza tym Prism Ballasted Design zabezpieczają, aby szkło kontaktowe nie przekręcało się na powierzchni oka oraz bardzo szybko się dopasowywało. Ale to nie wszystkie zalety tych soczewek. AquaView Toric zawierają również wysokie uwodnienie, które sięga 55%, co także wpływa na wysoki komfort użytkowania tych soczewek. W tych szkłach kontaktowych nie ma problemu z widzeniem przedmiotów w różnej odległości.

 

Inne parametry soczewek AquaView Toric:

moc: 0,00 do -9,00

krzywizna: 8,6

średnica: 14,2

Zakładanie i zdejmowanie soczewek ułatwia jasnoniebieskie zabarwienie, dlatego są odpowiednie dla każdej osoby cierpiącej na astygmatyzm, gdyż również początkujący nie będą mieli problemu z ich użytkowaniem.

Pielęgnacja soczewek AquaView Toric: należy codziennie przed snem ściągnąć soczewki, wyczyścić je, zdezynfekować za pomocą płynu wielofunkcyjnego w nocy przechowywać soczewki w opakowaniu wypełnione płynem.

 

 

Dodaj komentarz:

Komentarze użytkowników:
Brak opinii