Sortuj według
Pokaż
na stronę

Johnson&Johnson

O firmie Johnson&Johnson chyba każdy z nas słyszał, a większość z pewnością miała do czynienia z produktami tej marki. Jest to znany międzynarodowy koncern farmaceutyczno-kosmetyczny z główną siedzibą w New Jersey. Istnieje już od 1886 roku, dzięki czemu stał się rozpoznawalną i godną zaufania marką. W tym momencie sprzedaje swoje produkty w ponad 175 krajach na całym świecie. Z kolei w rankingu najbardziej uznanych marek świata grupa Johnson&Johnson zdobyła 12 miejsce, co stanowi ogromny dowód zaufania ze strony klientów. Firma zajmuje się produkcją sprzętu medycznego, leków, kosmetyków, artykułów dziecięcych, a także szkieł kontaktowych.

Najbardziej rozpoznawalnymi markami są np.: Neutrogena, Carefree, Nicorette, Nizoral, Acuvue, Clean&Clear i inne. Acuvue to pierwsze na rynku soczewki jednodniowe, stworzone przez firmę Johnson&Johnson. Szkła tak częstej wymiany zyskały ogromną popularność ze względu na wysoki komfort użytkowania, jaki gwarantują. Codzienna wymiana soczewek zapewnia idealną higienę oraz zdrowie dla naszych oczu.

 

Johnson&Johnson ciągle ulepsza swoje technologie dzięki wysokiej jakości składnikom, jak np. silikonowy hydrożel, z którego wykonuje się soczewki Acuvue.

 

Jednak soczewki Johnson to nie tylko szkła jednodniowej wymiany, ale również soczewki 2-tygodniowe. Co prawda musimy je pielęgnować, jednak taki system wymiany całkowicie eliminuje ryzyko powikłań i gwarantuje bardzo wysoki komfort noszenia oraz jakość widzenia.

 

Jeśli planujemy kupić jednodniowe soczewki Johnson, wybrać możemy pomiędzy:

  • Acuvue Oasys 1-Day,
  • Acuvue 1-Day Moist (również w wersji dla astygmatyków),
  • Acuvue 1-Day Trueye.

 

Natomiast gdy chcemy nosić 2-tygodniowe soczewki tej marki, mamy jeszcze szerszy wybór:

  • Acuvue Oasys (zwykłe albo toryczne),
  • Acuvue Advance (również w wersji zwykłej albo dla astygmatyków),
  • Acuvue 2 Colors (soczewki kolorowe),
  • Acuvue Bifocal.

Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Marki soczewek
Rodzaje soczewek