Sortuj według
Pokaż
na stronę

Eyeye

Marka Eyeye produkuje nie tylko soczewki kontaktowe, lecz również płyny do ich pielęgnacji, krople do oczu, a także różnego rodzaju akcesoria. Produkty tej firmy cieszą się uznaniem wśród klientów, którzy poza szkłami kontaktowymi mogą zarazem kupić wszystko, co jest niezbędne dla użytkowników soczewek.

 

Soczewki Eyeye dostępne są w dwóch wariantach - Eyeye Bioxy do noszenia przez miesiąc oraz Eyeye Bioxy Daily do codziennej wymiany. Jedne i drugie wykonane zostały z materiału hipoalergicznego, dlatego są szczególnie polecane alergikom, którzy nie tolerują innych szkieł. Mają bardzo wysoki poziom uwodnienia (57% w przypadku soczewek miesięcznych i 58% w przypadku jednodniowych). Materiał BioxyGMA, z którego są wykonane, posiada właściwości naturalnego systemu nawilżania filmu łzowego. Kształt soczewek jest asferyczny, co poprawia jakość widzenia poprzez zmniejszenie deformacji obrazu.

 

W ofercie marki Eyeye znajdziemy również płyny do soczewek - Eyeye All In One z prowitaminą B5 (nominowany w Holandii jako najlepszy wynalazek roku, idealny do wszystkich rodzajów miękkich soczewek), Eyeye I-Max All In One (pierwszy płyn skierowany do wszystkich soczewek silikonowo-hydrożelowych; zawierający witaminy oraz przeciwutleniacze), Eyeye B5 Active (do twardych soczewek) oraz Eyeye Basic (służy do czyszczenia i przechowywania szkieł, ułatwia ich zakładanie). Taka różnorodność pozwala na wybór najlepszego płynu do pielęgnacji naszych soczewek kontaktowych.

 

Warte uwagi są również krople do oczu marki Eyeye (do kupienia w butelce albo ampułkach). Stworzone zostały z myślą o tych, którzy narzekają na wysychanie soczewek i związany z tym dyskomfort (najczęściej podczas długiej pracy przy komputerze). Krople Eyeye Hydraclair zawierają prowitaminę B5, która chroni, pielęgnuje i odżywia, a ponadto dobrze wpływa na stan rogówki. Eyeye ma w swojej ofercie także płatki ogórkowe na oczy, które poza wyciągiem z ogórka zawierają substancje kojące (witaminy B5 i E), wyciągi z ziół, antyutleniacze oraz hyaluronat. Pozwalają odświeżyć zmęczone oczy, a do tego zapewniają uczucie komfortu. Świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie płynu do soczewek oraz kropli do oczu.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek