Wöhlk Enzym 10 tabletek
Wöhlk Enzym 10 tabletek

Wöhlk Enzym 10 tabletek

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
29.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Tabletki Wöhlk Enzym marki Zeiss to specjalistyczny produkt, przeznaczony do skutecznej i bezpiecznej higieny soczewek kontaktowych. Tabletki enzymatyczne efektywnie usuwają biały osad, zbierający się na soczewce w ciągu dnia. Enzymy będące głównym składnikiem tabletki skutecznie rozkładają kłopotliwy nalot - białka, tłuszcze i polisacharydy. Tabletki przeznaczone są do czyszczenia każdego rodzaju soczewek, niezależnie od stopnia ich twardości (miękkie bądź twarde), a także materiału wykonania (silikon czy hydrożel), gwarantując dobre widzenie oraz wydłużając ich żywotność.

Tabletki enzymatyczne dla miękkich oraz gazoprzepuszczalnych soczewek kontaktowych. Wszystkie soczewki podczas dziennego użytkowania akumulują proteiny i inne osady z filmu łzowego. Enzymatyczne tabletki zawierają aktywną substancję zdolną do usuwania tych osadów z soczewek. Sugerujemy cotygodniowe używanie enzymatycznych tabletek

Cechy tabletek Wöhlk Enzym

Tabletki Wöhlk Enzym pozwalają zachować doskonałą przejrzystość soczewek i zwiększają komfort ich użytkowania. Substancja czynna preparatu to Subtilisin A, enzym oddziałujący jedynie na składniki organiczne, odpowiedzialne za tworzenie się mętnego nalotu. Osad ten powstaje z płynu łzowego, przedostającego się na soczewkę i znacznie pogarsza komfort widzenia, powodując plamy, refleksy i szumy, szczególnie niebezpiecznie w przypadku prowadzenia auta czy wykonywania precyzyjnych czynności. Enzym Subtilisin nie narusza delikatnej powierzchni soczewki. Ponadto tabletki nie posiadają substancji konserwujących i są w pełni bezpieczne dla oczu.

Dobre efekty uzyskuje się przy stosowaniu tabletek przynajmniej raz w tygodniu. Oprócz większego komfortu widzenia, płyn zwiększa higienę i zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii czy stanów zapalnych. Wöhlk Enzym jest dostępny w opakowaniu po 10 sztuk, co pozwala na 2 miesiące komfortowego użytkowania krystalicznie przejrzystych soczewek, znacznie przedłużając ich żywotność.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w