Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml
Clean Active Premium XXL 600 ml

Clean Active Premium XXL 600 ml

Jeden głos
Łączna ocena: 4 / 5
Dodaj swoją ocenę:
44.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Na rynku można znaleźć bardzo wiele preparatów do pielęgnacji soczewek. Jednym z nich jest płyn Clean Active Premium, który jest niezwykle skuteczny i ekonomiczny. Jedna butelka ma pojemność aż 600 ml, co pozwala na codzienne stosowanie przed bardzo długi okres czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które regularnie noszą soczewki i nie chcą dokupować co tydzień środka do ich pielęgnacji.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Clean Active Premium

Płyn Clean Active Premium posiada unikalny skład, który został udoskonalony i zapewnia jeszcze lepsza pielęgnację szkieł kontaktowych. Ma on także bardzo duże właściwości nawilżające, dzięki czemu soczewki są nieustanne nawilżone, co pozwala na utrzymanie oczu w dobrym stanie, bez obawy o przesuszenie czy podrażnienia. Preparat zapewnia także dokładną dezynfekcję. Dzięki regularnemu korzystaniu, soczewki zostają oczyszczone z wszelkiego kurzu i osadów, a także z drobnoustrojów i bakterii, które mogą być niebezpieczne dla oczu.

Dla kogo płyn Clean Active Premium?

Dzięki zastosowaniu płynu Clean Active Premium, znacznie przyspieszony jest przebieg gojenia, wszelkich mikrourazów gałki ocznej. Preparat przedłuża żywotność soczewek. Wszelkie szkła kontaktowe będą spełniać swoje zadanie, dokładnie przez taki czas jaki gwarantuje producent. Produkt jest dedykowany szczególnie osobom, które mają niezwykle wrażliwe oczy. Zapewnia on duży komfort noszenia soczewek i zapewnia 100% ochronę oczu.

Stosowanie preparatu Clean Active Premium jest bardzo łatwe. Po wyciągnięciu soczewek, trzeba je pokropić kilkoma kroplami preparatu, a następnie włożyć do specjalnego opakowania. Ważne, aby soczewki były w całości zanurzone w płynie.

Płyn występuje także w mniejszym opakowaniu:

Opinie o Clean Active Premium XXL 600 ml

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w