blink contacts 10 ml

blink contacts 10 ml

Jeden głos
Łączna ocena: 5 / 5
Dodaj swoją ocenę:
19.99 zł
Kategorie
Informcje o produkcie

Dla osób noszących soczewki kontaktowe najważniejszy jest komfort podczas ich używania. Niestety, czasami ci, którzy korzystają z takich szkieł, odczuwają pieczenie lub inne dolegliwości. Bardzo dobrym sposobem na skuteczne zaradzenie temu, jest użycie kropli do oczu blink contacts®. 

Cechy charakterystyczne kropli blink contacts®:

Krople blink contacts® zostały specjalnie skomponowane dla posiadaczy soczewek kontaktowych i zapewniają komfort ich noszenia oraz uczucie nawilżenia dla wszystkich rodzajów soczewek. Co ważne - można je używać bez konieczności wcześniejszego wyjmowania soczewek. Krople blink contacts® są niezwykle delikatne i bardzo skuteczne w działaniu. Idealnie odświeżają oczy, łagodząc przy tym ich suchość. Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że zaraz po zastosowaniu znikają objawy pieczenia, wywołany brakiem nawilżenia oczu, a użyte krople zapewniają długotrwały efekt działania. 

Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły w kroplach blink contacts® można nie tylko zmniejszyć stan suchości oczu, ale też wyeliminować inne niepożądane odczucia. Podczas noszenia soczewek kontaktowych mogą pojawić się bowiem podrażnienia, spowodowane przez pyłki, nadmierne światło, przemęczenie, kurz lub inne zanieczyszczenia, unoszące się w powietrzu. Blink contacts® z pewnością pomoże doznać ulgi w takich stanach i zapewni komfort dla oczu przez cały dzień. 

Skład kropli blink contacts®

W skład kropli blink contacts® wchodzi przede wszystkim hialuronian sodu. Naturalnie występuje on w tkankach całego organizmu człowieka. Między innym w gałce ocznej, w cieczy wodnistej, w filmie łzowym oraz ciele szklistym. Odgrywa tam bardzo istotną rolę, gdyż jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia struktur ocznych. Poza hialuronianem sodu w skład preparatu wchodzi środek konserwujący OcuPure, dwuwodny chlorek wapnia oraz chlorek potasu. 

Jak prawidłowo używać kropli blink contacts®, by przyniosły pożądany efekt? 

Należy zaaplikować według własnych potrzeb 1 lub 2 krople do oka i kilkakrotnie zamrugać, aby je przemyć i nawilżyć. Produkt ten można stosować bez ograniczeń, w zależności od zaistniałej potrzeby. Jego działanie będzie skuteczne bez względu na to czy jest używany do miękkich, czy twardych i sztywnych soczewek kontaktowych. Krople blink contacts® zapewniają ulgę osobom, które mają wrażenie piasku lub zadrapania w oku, doświadczają stanu suchości, albo przemęczenia oczu, pracują w pomieszczeniach, gdzie oczy są narażone na bardzo jasne światło lamp jarzeniowych. Sprawdzą się także dla osób, które długi czas spędzają w pracy przy monitorze komputera, a także dla tych, którzy przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach lub otoczeniu o małej wilgotności powietrza.

 

Opinie o blink contacts 10 ml

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Marta 28 Marca, 2012; 13:03
świetne krople. Plus ze mozna uzywac je na soczewki! Poza tym bardz ładny turkusowy pojemniczek:D
Jakub 27 Marca, 2012; 15:03
Bardzo dobre krople - przynosza natychmiastową ulge nawet gdy oczy sa juz na wykonczeniu ;)

Podobne produkty