Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki
Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki

Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
134.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Marzysz o optycznym powiększeniu swoich oczu oraz nadaniu swojemu spojrzeniu głębi i wyrazistości w prosty i w pełni bezpieczny sposób? Teraz jest to możliwe, dzięki soczewkom Dailies FreshLook Illuminate Jet Black. Dowiedz się, w jaki sposób możesz nadać swoim oczom oryginalnego i przyciągającego wzrok spojrzenia.

Cechy soczewek Dailies FreshLook Illuminate Jet Black

Soczewki Dailies FreshLook Illuminate Jet Black to wysokiej jakości szkła kontaktowe nieposiadające mocy sferycznych. Oznacza to, że stworzone zostały z myślą o osobach, które nie posiadają żadnej wady wzroku, a marzą o noszeniu soczewek, które nadadzą ich spojrzeniu głębi i wyrazistości. Produkt ten jest szczególnie polecany osobom o ciemnym kolorze tęczówki, z racji tego, że w takim połączeniu soczewki działają zdecydowanie najlepiej. Na zewnętrznej stronie soczewki nadrukowany został ciemny pierścień, którego zadaniem jest optyczne powiększenie oczu użytkownika oraz nadanie spojrzeniu subtelności i głębi. Noszenie tych soczewek dodaje także blasku oczom, czyniąc je pięknymi i pełnymi blasku.

Soczewki cechują się wysokim poziomem nawilżenia, dzięki innowacyjnej technologii AquaComfort, którą zastosowano podczas ich produkcji, co sprawia, że ich noszenie jest bardzo wygodne i komfortowe, a oczy pozostają nawilżone i pełne blasku przez cały dzień ich stosowania. Dodatkowo technologia LightStream wykorzystana przy ich produkcji zapewnia im wysoki poziom elastyczności, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka i są praktycznie niewyczuwalne. Soczewki nie posiadają mocy sferycznych, są więc idealnym wyborem dla osób, które nie posiadają żadnej wady wzroku.

Zasady używania soczewek Dailies FreshLook Illuminate Jet Black

Soczewki Dailies FreshLook Illuminate Jet Black to produkt przeznaczony do użytkowania w trybie jednodniowym, oznacza to więc, że nie potrzebują codziennej pielęgnacji. Parę soczewek po prostu zakładasz, a następnie ściągasz i wyrzucasz ją, rano sięgając po następną. To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie chcą marnować czasu na codzienne czyszczenie soczewek.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w