Hy-Care™ 360 ml
Hy-Care™ 360 ml

Hy-Care™ 360 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
44.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Jako użytkownik soczewek kontaktowych miękkich, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich prawidłowa pielęgnacja. Do czyszczenia oraz przechowywania szkieł używaj preparatów wyłącznie najwyższej jakości, specjalnie do tego celu stworzonych. Wypróbuj Hy-Care - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych, dzięki któremu zapewnisz im kompleksową ochronę i dezynfekcję.

Hy-Care - kluczowe informacje o produkcie

Hy-Care to wysokiej jakości preparat wielofunkcyjny, którego przeznaczeniem jest dokładne czyszczenie oraz dezynfekcja soczewek kontaktowych miękkich. Za jego pomocą w szybki i przede wszystkim wygodny, oraz profesjonalny sposób oczyścisz soczewki kontaktowe z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które mogły pojawić się na ich powierzchni. Jego działanie pozwoli Ci pozbyć się z nich kurzu, pyłu, tłuszczów, lipidów, osadów białkowych oraz drobnoustrojów, jak i groźnych dla Twojego zdrowia bakterii, dzięki czemu dalsze użytkowanie szkieł będzie w pełni bezpieczne i komfortowe, a Twoje oczy wolne od podrażnień i infekcji. Płyn cechuje się ponadto poziomem pH, który zgodny jest ze składem ludzkich łez, w związku z tym, jego stosowanie jest wyjątkowo skuteczne i doskonale przyjmowane przez organizm, bez dyskomfortu i pieczenia.

W składzie specyfiku znajduje się hialuronian sodu - substancja, za której pomocą skutecznie nawilżysz swoje soczewki, przez co ich noszenie będzie wygodne i bezpieczne, a oczy pozostaną wolne od nadmiernego wysychania oraz zmęczenia. Ten sam składnik daje również możliwość likwidacji tarcia na linii powieka- soczewka, dzięki czemu nie doświadczysz już więcej nieprzyjemnego uczucia obcego ciała w oku. W preparacie tym ponadto możesz przechowywać swoje soczewki kontaktowe w czasie, w którym zdecydujesz się ich nie nosić, bez obawy, że utracą one swoje cenne właściwości. W opakowaniu znajduje się 360 ml płynu - jest to ekonomiczne opakowanie, które wystarczy Ci na długi okres stosowania, bez potrzeby częstego uzupełniania zapasów. Zadbaj kompleksowo o swoje oczy już teraz i podaruj im bezpieczeństwo oraz maksymalny poziom higieny i zdrowia.

Najważniejsze cechy płynu Hy-Care

  • Maksymalne nawilżenie - za pomocą preparatu dogłębnie nawilżysz swoje soczewki, przygotowując je tym samym do dalszego komfortowego użytkowania, bez wysychania i podrażnień.
  • Kompleksowe oczyszczenie - środek pozwoli Ci zadbać o maksymalne oczyszczenie i dezynfekcję soczewek, poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z ich powierzchni, szybko i na długo.
  • Ochrona przed bakteriami - oprócz dezynfekcji i nawilżenia płyn Hy-Care usuwa także groźne dla zdrowia bakterie i drobnoustroje, dzięki czemu już więcej nie będziesz musiał obawiać się infekcji i stanów zapalnych.
  • Neutralny poziom pH - współczynnik ten jest w pełni kompatybilny ze składem ludzkich łez, dzięki czemu oko dobrze go przyjmuje, bez podrażnień oraz dyskomfortu.
  • Gwarancja wygody i komfortu - dzięki hialuronianu sodu udało się zlikwidować tarcie między powieką a soczewką, co przekłada się na znaczne zwiększenie komfortu podczas noszenia tego rozwiązania optycznego.
  • Duże opakowanie - w pojemniku znajduje się 360 ml płynu, to optymalna pojemność, która wystarczy Ci na długi okres stosowania preparatu, bez konieczności częstego uzupełniania zapasów.

Hy-Care - dla kogo będzie idealnym wyborem?

Hy-Care to idealny wybór dla użytkowników soczewek miękkich, którzy chcą zadbać o profesjonalną ich pielęgnację. Za jego pomocą dogłębnie oczyścisz oraz nawilżysz swoje soczewki, sprawiając, że ich użytkowanie będzie wiązało się z wysokim poziomem wygody i komfortu. To także świetny wybór, jeżeli zmagasz się z nadwrażliwością oczu i ich częstym wysychaniem - preparat ten pozwoli zażegnać ten problem.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w