Easy Sept® 360ml
Easy Sept® 360ml

Easy Sept® 360ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
44.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Jako codzienny użytkownik soczewek kontaktowych, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest ich prawidłowa pielęgnacja. Pamiętaj, aby do tych czynności używać produktów wyłącznie najlepszej jakości, specjalnie do tego dedykowanych. Zadbaj o czystość i higienę Twoich soczewek w kilku prostych krokach - wypróbuj Easy Sept® - innowacyjny preparat do pielęgnacji soczewek i zobacz, jakie to proste!

Easy Sept® - kluczowe informacje o produkcie

Easy Sept® to wysokiej jakości preparat służący do czyszczenia oraz dezynfekcji miękkich soczewek kontaktowych na czele z odmianą silikonowo-hydrożelową. Za jego pomocą w szybki i przede wszystkim wygodny oraz bezpieczny sposób pozbędziesz się z powierzchni soczewek wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak kurz, pył, lipidy, tłuszcze, osady białkowe oraz drobnoustroje, jak i groźnych dla Twojego zdrowia bakterii - dzięki temu zapewnisz swoim oczom bezpieczeństwo przed infekcjami i stanami zapalnymi, oraz zagwarantujesz im nieskazitelną czystość, a sobie perfekcyjną widoczność, oraz oczy wolne od podrażnień i nadmiernego wysychania. Oprócz kompleksowego oczyszczenia specyfik ten pozwoli Ci także należycie nawilżyć Twoje soczewki, co przełoży się na maksymalny poziom wygody i komfortu podczas ich użytkowania. Warto również dodać, że produkt poprawia elastyczność soczewek, co jeszcze bardziej ułatwi i uprzyjemni ich noszenie.

W preparacie tym możesz także przechowywać swoje soczewki, w czasie, w którym zdecydujesz się na przerwę w ich noszeniu. Dodatkowo warto nadmienić, że podczas produkcji produktu nie wykorzystano żadnych konserwantów, co sprawia, że jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla alergików, oraz osób o wrażliwych oczach. Producentem płynu jest światowej sławy znana i doceniana marka Bausch&Lomb, co daje Ci gwarancję, że skuteczność oraz działanie produktu cechuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, oraz zapewnia zadowolenie i satysfakcję z jego stosowania.

Najważniejsze cechy płynu Easy Sept®

  • Maksymalne nawilżenie - za pomocą tego preparatu prawidłowo nawilżysz swoje soczewki, dzięki czemu ich użytkowanie będzie wiązało się z wygodą oraz poczuciem komfortu, bez podrażnień i suchości.
  • Kompleksowe oczyszczenie - Easy Sept® zapewni Twoim soczewkom czystość na maksymalnym poziomie, z łatwością usuwając wszelkie zanieczyszczenia, które mogły znaleźć się na ich powierzchni.
  • Ochrona przed bakteriami - dzięki specyfikowi pozbędziesz się także groźnych dla zdrowia bakterii i drobnoustrojów, a co za tym idzie ochronisz swoje oczy przed infekcjami, oraz stanami zapalnymi.
  • Wysoka elastyczność - soczewki podczas czyszczenia oraz przechowywania w płynie znacznie zwiększą swoją elastyczność, co sprawi, że ich noszenie będzie wygodne, a same szkła praktycznie niewyczuwalne dla oczu.
  • Bezpieczne przechowywanie - w płynie tym możesz przechowywać swoje soczewki w czasie, kiedy akurat ich nie nosisz, bez obawy, że utracą one swoje cenne właściwości.
  • Gwarancja wygody i komfortu - regularne czyszczenie soczewek w preparacie przełoży się na wygodę podczas ich noszenia, dzięki czemu całkowicie pozbędziesz się dyskomfortu, który zdarzyło Ci się wcześniej z tego powodu odczuwać.

Easy Sept® - dla kogo będzie idealnym wyborem?

Easy Sept® jest specyfikiem dedykowanym do użytku przy soczewkach miękkich. Dodatkowo będzie także świetną opcją dla alergików, jak i osób o wrażliwych oczach, z racji tego, że w jego produkcji nie wykorzystano żadnych konserwantów. Znany i ceniony producent Bausch & Lomb zagwarantuje Twoim soczewkom profesjonalną pielęgnację, oraz zdrowie i bezpieczeństwo Twoim oczom.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w