ReNu® MPS™ 360 ml dla wrażliwych oczu

ReNu® MPS™ 360 ml dla wrażliwych oczu

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
39.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn ReNu MPS jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób o wrażliwych oczach noszących soczewki kontaktowe. Jego doskonały skład sprawia, że jest to produkt przyjazny również dla alergików. Niech nic nie odbiera Ci przyjemności ostrego widzenia bez okularów! Zapomnij o dyskomforcie podczas noszenia szkieł kontaktowych, łzawieniu, zaczerwienieniu, suchości itp. - wybierz ReNu MPS. To płyn, który zagwarantuje Ci wygodę każdego dnia, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

Cechy płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, wielozadaniowy płyn ReNu MPS Multi-Purpose Solution pokochały setki osób na całym świecie. Wszystko dzięki jego doskonałemu składowi, a także uniwersalności. Produkt ten nie podrażnia oka i pozwala na dezynfekcję, płukanie oraz przechowywanie soczewek kontaktowych, zapewniając im optymalne nawilżenie i przywracając ich elastyczność. To wszystko przekłada się na wyższy komfort użytkowania szkieł. Z płynem ReNu MPS pielęgnacja kontaktów staje się dziecinnie prosta, nawet dla osób o bardzo wrażliwych oczach, u których inne płyny wywołują podrażnienia.

Dzięki różnym pojemnościom butelek każdy z łatwością może kupić ilość płynu dostosowaną do swoich potrzeb. Do codziennej pielęgnacji soczewek polecamy ReNu MPS 360 ml. Natomiast jeśli właśnie wybierasz się w podróż, dobrym rozwiązaniem może być praktyczna, niewielkich rozmiarów butelka o pojemności 120 ml. Zadbaj o swoje soczewki oraz oczy z należytą dbałością, postaw na przebadany laboratoryjnie oraz cieszący się dobrymi opiniami zadowolonych klientów płyn ReNu MPS Multi-Purpose Solution.

Płyn występuje także w mniejszym opakowaniu:

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w