ReNu® Drops 8 ml
ReNu® Drops 8 ml

ReNu® Drops 8 ml

Jeden głos
Łączna ocena: 3 / 5
Dodaj swoją ocenę:
14.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Renu Drops to krople nawilżające przeznaczone do soczewek kontaktowych noszonych w trybie dziennym, przez noc i dzień oraz do soczewek jednodniowych. Znakomicie sprawdzają się podczas pracy przy komputerze, w zadymionej atmosferze oraz we wszelkich sytuacjach, gdy potrzebne jest dodatkowe nawilżenie oczu. Zapewniają długotrwały komfort i eliminują uczucie suchości oka, nawilżają przy tym soczewkę i sprawiają, że jest ona mniej inwazyjna. W opakowaniu znajduje się 8 ml. płynu.

Cechy kropli do oczu ReNu Drops:

ReNu Drops to krople nawilżające przeznaczone do soczewek kontaktowych noszonych w trybie dziennym, przez noc i dzień oraz do soczewek jednodniowych. Znakomicie sprawdzają się podczas pracy przy komputerze, w zadymionej atmosferze oraz we wszelkich sytuacjach, gdy potrzebne jest dodatkowe nawilżenie oczu.Zapewniają długotrwały komfort i eliminują uczucie suchości oka, nawilżają przy tym soczewkę i sprawiają, że jest ona mniej inwazyjna.

Systematyczne stosowanie kropel ReNu Drops niesie ze sobą szereg korzyści. Do najważniejszych z nich należą: eliminacja dyskomfortu oraz uczucia suchości i niedostatecznego nawilżenia podczas użytkowania soczewek oraz poprawa jakości widzenia, a także zwiększona dbałość o prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Dużą zaletą płynu jest to, że możemy go stosować także bez konieczności ponownego zdejmowania soczewki - aplikowanie bezpośrednio do oka.

Dla kogo krople ReNu Drops?

  1. dla osób cierpiących na zespół suchego oka;
  2. dla osób z niedoborem łez;
  3. dla wszystkich przebywających w środowisku niekorzystnym dla zdrowia oczu - klimatyzowane lub zadymione oraz suche pomieszczenia a także wielogodzinna praca przed ekranem monitora, czy też miejsca szczególnie narażone na zanieczyszczenia powietrza;
  4. dla wszystkich skarżących się na niewystarczające nawilżenie oczu podczas użytkowania soczewek kontaktowych oraz przyjmujących niektóre leki, np. tabletki hormonalne przyczyniające się do zwiększonej suchości oka;
  5. dla osób długo pracujących przed ekranem komputera.

Opinie o ReNu® Drops 8 ml

Dodaj opinię Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w
małgosia 28 Marca, 2012; 13:03
Krople są w miarę dobre - ale nie tak wydajne jak Blink czy Eyeye z wit. B. - dają podobny efekt ale trwa on krócej i trzeba zakrapiać częściej. Ja mam zespół suchego oka dlatego po wypróbowaniu juz chyba wszystkich wybieram Blink i Eyeye.