Eyeye MonoSept 360 ml
Eyeye MonoSept 360 ml

Eyeye MonoSept 360 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
59.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Płyn Eyeye Monosept to najbardziej skuteczny i wydajny preparat do czyszczenia szkieł kontaktowych. Dzięki niemu, soczewki są utrzymane w doskonałej kondycji. Płyn usuwa wszelkie zanieczyszczenia, pyły i osady, a także bakterie, które mogą być bardzo szkodliwe dla wzroku. Ma on także działanie dezynfekcyjne.

EYEYE MonoSept jest efektywnym, bezpiecznym i łatwym w stosowaniu systemem pielęgnacji wszelkiego rodzaju soczewek. Nie zawiera konserwantów. Składniki aktywne: Nadtlenek wodoru 3%, płatynowa ppłytka neutralizująca nadtlenek wodoru 3%. Po neutralizacji płyn zamienia się w roztwór soli izotonicznej nie zawierającej konserwantów.

Cechy płynu pielęgnacyjnego Eyeye Monosept

Preparat Eyeye Monosept świetnie sprawdza się, zarówno w przypadku miękkich jak i twardych soczewek. Dzięki naturalnemu składowi, z powodzeniem mogą go stosować alergicy. Warto wspomnieć, że po dezynfekcji płyn ma zdolność do neutralizacji do zwykłego roztworu soli fizjologicznej. Warto stosować go szczególnie w przypadku szkieł kontaktowych, które są przeznaczone do długiego noszenia (kilka miesięcy, rok). Świetnie zwiększa on ich żywotność i utrzymuje je w bardzo dobrym stanie.

Stosowanie płynu do soczewek kontaktowych Eyeye Monosept jest niezwykle łatwe. Wygodna buteleczka pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu, bez obawy o rozlanie i zmarnowanie. Soczewka powinna być w nim całkowicie zanurzona, dzięki czemu zostaną zwalczone wszelkie grzyby i bakterie.

Płyn jest niezwykle bezpieczny. Nie podrażnia oczu, ani nie prowadzi do ich przesuszenia i zaczerwienienia. Specjalny dysk platynowy pozwala na zmianę nadtlenku wodoru w roztwór soli fizjologicznej, dzięki czemu płyn jest wyjątkowo naturalny i sprawdza się świetnie u osób, które mają wrażliwe oczy, skłonne do podrażnień. Warto przetestować system do czyszczenia i dezynfekcji soczewek kontaktowych Eyeye Monosept i cieszyć się zdrowymi oczami oraz komfortowym aplikowaniem i noszeniem soczewek, każdego dnia.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w