Blog: Soczewki Precision UV Zobacz więcej
31 Gru
Soczewki Precision UV
31 Grudnia, 2012   Pierwsze kroki w soczewkach
    Soczewki Precision UV są to soczewki miesięczne, które charakteryzują się wysoką ochroną przeciwko promieniowaniu słonecznemu. Szkła kontaktowe posiadają wewnętrzny filtr UV, który pochłania aż 91% promieniowania UV-A oraz 95% promieniowania UV-B.  
Zobacz więcej
Blog: Właściwa pielęgnacja soczewek kontaktowych Zobacz więcej
28 Lut
Właściwa pielęgnacja soczewek kontaktowych
28 Lutego, 2012   Pierwsze kroki w soczewkach
Odpowiednie zadbanie o własne soczewki kontaktowe jest bardzo istotne, jeśli chcemy zachować nasze oczy w jak najlepszej kondycji. Mówi się, że dbanie o soczewki kontaktowe jest tożsame z pielęgnacją własnych oczu. Jeśli więc zależy nam na tym, aby nasze oczy były wolne od podrażnień i infekcji i zapewniały zawsze dobre widzenie, musimy przeprowadzać codziennie właściwą pielęgnację soczewek kontaktowych.
Zobacz więcej
Blog: Dobór soczewek kontaktowych u specjalisty Zobacz więcej
08 Lut
Dobór soczewek kontaktowych u specjalisty
08 Lutego, 2012   Pierwsze kroki w soczewkach
Podjęcie decyzji o noszeniu soczewek kontaktowych w miejsce tradycyjnych okularów powinno być poprzedzone wizytą u specjalisty. Powinien on wydać na podstawie wykonanych badań okulistycznych poradę, czy w przypadku danego pacjenta w ogóle wskazane jest noszenie soczewek, a jeśli tak, to jakie powinny być to soczewki. Zaleca się dobór soczewek kontaktowych u specjalisty, ponieważ lekarz dobierze szkła najbardziej odpowiednie dla naszych oczu, pokaże, jak ich używać, a także umożliwi nam wypróbowanie soczewek różnych producentów. Dzięki temu nie musimy ich kupować. 
Zobacz więcej
Blog: Jak zakładać soczewki? Zobacz więcej
20 Sty
Jak zakładać soczewki?
20 Stycznia, 2012   Pierwsze kroki w soczewkach
Pierwsze kroki przy użytkowaniu soczewek kontaktowych nie są łatwe dla nikogo. Wielu osobom, które dotychczas nosiły okulary tradycyjne wydaje się, że nie będą umiały odpowiednio założyć soczewki na oko. Tymczasem okazuje się, że po kilku tygodniach noszenia soczewek, jest to bardzo proste zadanie. 
Zobacz więcej
Blog: Jak zdejmować soczewki kontaktowe? Zobacz więcej
11 Sty
Jak zdejmować soczewki kontaktowe?
11 Stycznia, 2012   Pierwsze kroki w soczewkach
Pierwsze kroki w użytkowaniu soczewek kontaktowych są trudne dla wielu osób. Kiedy już uda im się założyć soczewki pojawia się kolejny problem – jak je zdjąć, nie uszkadzając przy tym ani soczewki, ani oka. Aby to ułatwić podpowiadamy, w jaki sposób zdjąć soczewki. 
Zobacz więcej
Wyświetlone: 1-5 z 5

Video poradniki

20 Września, 2016
20 Września, 2016