Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka

Kolorowe pudełko na soczewki - Zwierzątka

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
9.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Jeśli nosimy soczewki to ważna jest ich jakość, dlatego do ich kupna podchodzimy poważnie. Jednak istotne jest również ich pielęgnowanie i przechowywanie. Pojemniczki na soczewki kontaktowe mają być funkcjonalne, a także chronić szkła w trakcie ich konserwacji, ale mogą być również ciekawym, niebanalnym gadżetem. Typowe, wszystkim znane pojemniki wyglądają tak samo, a ten kolorowy pojemnik wyróżnia się spośród wielu na rynku.

Dlaczego właśnie kolorowy pojemniczek na soczewki kontaktowe?

Kolorowe pudełko na soczewki w zwierzątka to ciekawy sposób na przechowywanie bardzo delikatnych, wymagających pielęgnacji soczewek. Stworzone jest z wysokiej jakości materiału, które nie niszczy się w trakcie użytkowania, a także nie wywołuje nieprzyjemnych reakcji z płynem do soczewek. Jest trwałe, wytrzyma na pewno długi czas użytkowania. Pojemniki można przenosić z miejsca na miejsce, są one na tyle duże, że nie zgubi się w torebce, ale też na tyle małe, że można je trzymać w kieszeni. Pudełka mają różne kształty - świnki, misie, żabki oraz słoniki. Jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych pudełeczek, które nie mają wyjątkowego wyglądu. Pewnie też wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Kolorowe pudełeczko w kształcie zwierzątka to dowód na to, że można połączyć funkcjonalność z kreatywnością. Dostępne są w niedużej cenie, ale spełniają w pełni swoje zadanie. Mogą też być idealnym pomysłem na niekonwencjonalny prezent. Warto zadbać o swoje soczewki, chronić je przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz zapewnić im dobrą konserwację.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w