Sortuj według
Pokaż
na stronę

PureVision

PureVision to soczewki produkowane przez Bausch&Lomb z użyciem nowoczesnych materiałów. Ich konstrukcja pozwala na zapewnienie użytkownikom wysokiego komfortu noszenia i wysokiej jakości widzenia, a także na pozostawienie gałki oka zdrowej i odpowiednio nawilżonej. Innowacyjny projekt zastosowany przy produkcji soczewek sprawia, że PureVision zapewniają swoim użytkownikom doskonałe widzenie nawet przy niedostatecznym oświetleniu.

 

Dlaczego warto wybrać PureVision?

 

Ogromną zaletą tych soczewek jest ich konstrukcja, umożliwiająca redukowanie aberracji sferycznej. Dzięki soczewkom PureVision nie trzeba już obawiać się rozprysków świetlnych podczas nocnej jazdy samochodem – obraz na pewno pozostanie doskonale widzialny i kontrastowy. Ponadto soczewki PureVision zostały wyprodukowane przy użyciu materiału o nazwie AerGel, który dzięki swojej rewolucyjnej strukturze zapewnia zwiększoną dostępność tlenu i odpowiednie nawilżenie oka w każdej sytuacji. Ponadto soczewki PureVision posiadają powierzchnię Performa zapobiegającą gromadzeniu się zanieczyszczeń i efektowi zamglenia widoczności, a także przeciwdziałającej osadzaniu się białka i lipidów na powierzchni soczewki.

 

Rodzaje soczewek PureVision

 

Marka PureVision obejmuje takie produkty jak soczewki PureVision przeznaczone do ciągłego miesięcznego noszenia, nawet przez 24 godziny na dobę. Kolejną propozycją są soczewki PureVision 2 HD, doskonałe przede wszystkim dla osób spędzających dużo czasu przed ekranem komputera, a także dla kierowców. Optyka wysokiej rozdzielczości pozwala zmniejszyć efekt halo i zjawisko olśnienia, tym samym zapobiegając niewyraźnemu widzeniu. PureVision Multifocal to z kolei soczewki wieloogniskowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego Aergel. Dzięki redukcji aberracji sferycznej umożliwiają doskonałe widzenie z dużej odległości.

 

PureVision dla poszczególnych wad wzroku

 

Z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm, które nie chcą każdego dnia zdejmować i zakładać szkieł, stworzono PureVision 2 HD for Astigmatism. Możliwość używania soczewek w trybie ciągłym znacznie poprawia komfort i stanowi duże ułatwienie. PureVision Multifocal i PureVision 2 HD for Presbyopia to z kolei soczewki dla osób z wadą starczowzroczności. Dzięki specjalnym dostosowaniu cech optycznych pozwalają widzieć ostro zarówno odległości bliskie, dalekie, jak i pośrednie. Szczególnie problematyczne jest osiągnięcie dobrej jakości widzenia dla strefy pośredniej, co w przypadku soczewek progresywnych jest w pełni realizowane.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek