Sortuj według
Pokaż
na stronę

Barnaux

Płyny do soczewek Barnaux to wielofunkcyjne produkty pielęgnacyjne, które zapewniają ochronę wszystkich rodzajów soczewek. Usuwają osady białka, czyszczą, nawilżają, służą do przechowywania i dezynfekcji, jak i ułatwiają zakładanie soczewek kontaktowych. Szczególną cechę płynów do soczewek Barnaux jest to, że pielęgnuje również nasze oczy. Zawierają one bowiem prowitaminę B5, która odżywia, chroni, jak i wspomaga proces regeneracji rogówki w trakcie noszenia soczewek.

 

Jak działają płyny do soczewek kontaktowych Barnaux?

 

  1. W przeciągu czterech godzin czyszczą i dezynfekują soczewki;
  2. Usuwa mikroorganizmy i zanieczyszczenia;
  3. Usuwa nawet bardzo uporczywy osad białkowy;
  4. Nasycają soczewki prowitaminą B5, która to podczas ich noszenia chroni, pielęgnuję i odżywia rogówkę.

 

Płyny do soczewek kontaktowych Barnaux to pierwszy wielofunkcyjny produkt, który stworzono specjalnie po to, aby połączyć łagodne, a jednocześnie gruntowne czyszczenie soczewek wraz z pielęgnacją oczu. Niezależnie przeprowadzone badania okulistyczne pokazały, że prowitaminą B5 chroni i wspomaga zdolność rogówki do samo regeneracji. Płyny te zaleca się szczególnie osobom, które mają podrażnione i suche oczy.

 

W jaki sposób płyny do soczewek kontaktowych Barnaux pielęgnują oczy?

 

  1. Rano, po założeniu soczewek, prowitaminą B5 będzie powoli uwalniana podczas tak zwanego ,,slow-release";
  2. W trakcie codziennego czyszczenia prowitaminą B5 pozostaje w nocy całkowicie wchłonięta przez soczewkę;
  3. Prowitamina B5 zostanie wchłonięta przez oko tylko i wyłącznie wówczas, gdy będzie ona potrzebna rogówce (nigdy nie będzie jej ani za mało, ani za dużo);
  4. Prowitamina B5 wspomaga regenerację uszkodzonych komórek nabłonka rogówki.

 

Podsumowując powyższe, płyny do soczewek kontaktowych Barnaux to pierwszy preparat, który gwarantuje jednocześnie pełną ochronę soczewek i oka, który można stosować do wszelkich typów soczewek. Usuwają one osady białka, czyszczą, dezynfekują, nawilżają, jak i ułatwiają zakładanie soczewek kontaktowych. Wszystko to tylko w jednym produkcie. Biorąc pod uwagę ich unikalny skład z prowitaminą B5, odżywiają one, chronią i wspomagają proces samoregeneracji soczewki w trakcie noszenia soczewek. Utrzymują także ich wilgotność. Zatem noszenie soczewek kontaktowych staje się przyjemne i łatwe.

Jeżeli pragniesz w pełni zadbać o własne oczy to płyny do soczewek kontaktowych Barnaux są idelanie do ich pielęgnacji. Dzięki płynowi Barnaux nie musisz obawiać się zanieczyszczeń powietrza, klimatyzacji, czy też po prostu wrażliwości swoich oczu. Teraz w łatwy sposób zapewnisz sobie w pełni zdrowe oczy i wyraźny obraz.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek