Sortuj według
Pokaż
na stronę

Johnson&Johnson

O firmie Johnson&Johnson chyba każdy z nas słyszał, a większość z pewnością miała do czynienia z produktami tej marki. Jest to znany międzynarodowy koncern farmaceutyczno-kosmetyczny z główną siedzibą w New Jersey. Istnieje już od 1886 roku, dzięki czemu stał się rozpoznawalną i godną zaufania marką. W tym momencie sprzedaje swoje produkty w ponad 175 krajach na całym świecie. Z kolei w rankingu najbardziej uznanych marek świata grupa Johnson&Johnson zdobyła 12 miejsce, co stanowi ogromny dowód zaufania ze strony klientów. Firma zajmuje się produkcją sprzętu medycznego, leków, kosmetyków, artykułów dziecięcych, a także szkieł kontaktowych.

Najbardziej rozpoznawalnymi markami są np.: Neutrogena, Carefree, Nicorette, Nizoral, Acuvue, Clean&Clear i inne. Acuvue to pierwsze na rynku soczewki jednodniowe, stworzone przez firmę Johnson&Johnson. Szkła tak częstej wymiany zyskały ogromną popularność ze względu na wysoki komfort użytkowania, jaki gwarantują. Codzienna wymiana soczewek zapewnia idealną higienę oraz zdrowie dla naszych oczu. Johnson&Johnson ciągle ulepsza swoje technologie dzięki wysokiej jakości składnikom, jak np. silikonowy hydrożel, z którego wykonuje się soczewki Acuvue.

Soczewki Johnson to nie tylko szkła jednodniowej wymiany, ale również soczewki dwutygodniowe. Co prawda musimy je pielęgnować, jednak taki system wymiany całkowicie eliminuje ryzyko powikłań i gwarantuje bardzo wysoki komfort noszenia oraz jakość widzenia.

 

Jeśli planujemy kupić jednodniowe soczewki Johnson&Johnson, wybrać możemy pomiędzy:

 

  1. Acuvue Oasys 1-Day;
  2. Acuvue 1-Day Moist (również w wersji dla astygmatyków (Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism) i progresywnej (Acuvue 1-Day Moist Multifocal);
  3. Acuvue 1-Day Trueye.

 

Natomiast gdy chcemy nosić dwutygodniowe soczewki tej marki, mamy równie szeroki wybór:

 

  1. Acuvue Oasys - sferyczne albo toryczne (Acuvue Oasys for Astigmatism)
  2. Acuvue 2 - sferyczne oraz soczewki kolorowe Acuvue 2 Colours, stopniowo wycofywane ze sprzedaży;
  3. Acuvue Bifocal - wycofane ze sprzedaży soczewki bifokalne.

Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Marki soczewek
Rodzaje soczewek