Sortuj według
Pokaż
na stronę

Renu

Marka Bausch&Lomb specjalizuje się nie tylko w produkcji soczewek kontaktowych, ale również płynów do ich pielęgnacji. Tak, jak w przypadku szkieł, płyny tej marki są wysokiej jakości i świetnie się sprzedają – w Polsce i za granicą.

 

Dla kogo płyn Renu Multiplus?

 

Stworzony przez Bausch&Lomb płyn Renu Multiplus ma neutralne pH i jest idealny do codziennej pielęgnacji soczewek. To płyn wielofunkcyjny, łączy bowiem kilka funkcji: czyści, nawilża, dezynfekuje, usuwa osad białkowy, płucze i pozwala na przechowywanie szkieł. Gwarantuje komfort noszenia soczewek i ich długotrwałe nawilżenie. Płyn wykonany jest ze składników, które współdziałają ze łzami i zapewniają idealną czystość. Znajduje zastosowanie w przypadku wszystkich miękkich szkieł kontaktowych. Renu Multiplus dostępny jest w dwóch pojemnościach: 360 oraz 120 ml.

 

Dla kogo płyn Renu MPS?

 

Renu MPS Multi-Purpose Solution został stworzony do wrażliwych oczu, które reagują podrażnieniem na zwykłe płyny do soczewek. Skutecznie oczyszcza, dezynfekuje, płucze, nawilża, a także odbiałcza miękkie szkła kontaktowe. To jedyny uniwersalny płyn, który zawiera Hydranate – składnik usuwający osad białkowy w trakcie czyszczenia szkieł. MPS Multi-Purpose Solution ma obniżoną zawartość środków bakterio i grzybobójczych, w związku z czym jest wyjątkowo delikatny i nadaje się do oczu wrażliwych. Dostępny w butelkach o pojemności 360 oraz 120 ml.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek