Sortuj według
Pokaż
na stronę

Barnaux

Nie od dziś mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Wyrażają emocje, pomagają nawiązać kontakt z innymi, przesyłać porozumiewawcze sygnały. Niestety są narażone na wiele czynników, które mogą wywoływać dyskomfort oraz negatywnie oddziaływać na ich wygląd. Zmęczone po wielogodzinnej pracy przy komputerze, podpuchnięte z powodu braku snu, podrażnione w wyniku noszonego makijażu. Co zrobić, żeby pozytywnie wpłynąć na kondycję oczu i zadbać o ich doskonały wygląd?

Znakomitym rozwiązaniem są płatki ogórkowe Eyeye, stworzone z myślą o udzieleniu profesjonalnej pomocy wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje oczy. Te wyjątkowo miękkie płatki zostały nasączone specjalnie wyselekcjonowanymi substancjami o wartościach odżywczych. Wśród nich znajdują się:

 

  1. witamina b5 i witamina e,
  2. wyciąg z żeńszenia, rumianku, świeżego ogórka, herbaty, oraz kwiatu portulaki,
  3. przeciwutleniacze,
  4. hyaluronat, czyli naturalna substancja odżywcza skóry.

 

 

To połączenie przypomina prawdziwy, treściwy koktajl, dostarczający oczom wszystko to, co najlepsze. Wystarczy nałożyć płatki ogórkowe na oczy, aby momentalnie doznać uczucia odświeżenia, nawilżenia i czystości. Krążenie podskórne zostaje pobudzone, w wyniku czego zmniejszają się widoczne naczynka i cienie pod oczami, a skóra wokół oczu wygląda promiennie i zdrowo. Pozbawiona jest opuchlizny, niczym po długich wakacjach! Stosowanie płatków pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd, ale i na stan ducha. Pomagają się zrelaksować, wyciszyć, zmniejszyć poziom stresu i cieszyć wrażeniem luksusowego zabiegu w spa w domowym zaciszu.

 

Ogórkowe płatki do oczu to produkt wygodny i prosty w użyciu. Delikatne płatki zamknięto w specjalnym słoiczku, do którego dołączono pęsetę, aby ułatwić higieniczne i bezproblemowe wyjmowanie ich z opakowania. Zostały również zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie utrzymywały się na powiekach. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie bez większego wysiłku uzyskać uczucie odprężenia, odświeżenia, ulgi oraz cieszyć się wspaniałym wyglądem naszych oczu i okolic wokół nich.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek