Sortuj według
Pokaż
na stronę

Freshlook

Soczewki Freshlook to wysokiej klasy soczewki kontaktowe. Wyprodukowane są przy zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz nowoczesnych materiałów. Nie tylko poprawiają ostrość widzenia, ale również są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Pochodzą od znanego i cenionego producenta - Alcon. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty mogą być stosowane zarówno przez osoby posiadające wadę wzroku, jak i takie, które chcą zmienić kolor swoich oczu.

 

Dlaczego soczewki Freshlook?

 

Soczewki Freshlook gwarantują oddychanie oczu, a także optymalny poziom nawilżenia. Doskonale sprawdzają się w przypadku swędzących oraz przesuszonych oczu. Idealnie dostosowują się do kształtu gałki ocznej. Ich aplikacja jest wyjątkowo prosta, więc zajmuje tylko kilka chwil. Nawet mało doświadczona osoba poradzi sobie z tym zadaniem. Soczewki pozwalają na błyskawiczną zmianę koloru oczu. Jest to całkowicie bezbolesne. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji dostępne są soczewki jednodniowe oraz miesięczne.

 

Rodzaje soczewek Freshlook

 

Soczewki Freshlook One Day to jednodniowe soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu. Zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania przez cały dzień. Nowoczesna formuła sprawia, że oczy są lśniące i wyglądają zdrowo przez cały dzień. Produkt jest niezwykle cienki, więc niemal nie czujemy nic na oku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują okazjonalnej zmiany koloru oczu. Soczewki występują w najpopularniejszych kolorach: niebieskim, szarym, zielonym, piwnym, więc równie dobrze mogą być używane również na co dzień.

 

Soczewki Freshlook Colors to miesięczne soczewki kontaktowe zmieniające kolor oczu. Wyglądają niezwykle naturalnie, a także perfekcyjnie przystosowują się do kształtu oka. Dzięki temu ich codzienne użytkowanie jest niezwykle wygodne oraz bezproblemowe. Zapewniają optymalny poziom przepuszczania tlenu oraz nawilżenia gałki ocznej.

 

Soczewki FreshLook ColorBlends to miesięczne soczewki kontaktowe, które naturalnie zmieniają kolor oczu. Produkt wygląda subtelnie we wszystkich dostępnych wariantach. Przeznaczony jest dla osób, które pragną bardzo delikatnej odmiany koloru oczu, dlatego mogą być używane zarówno do korekcji wady wzroku, jak i poprawy koloru oczu.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek