Sortuj według
Pokaż
na stronę

Eye See

Eye See to marka znana z produkcji płynów do soczewek, kropli do oczu, a także preparatów czyszczących okulary. Firma ciągle rozwija swoje technologie, aby dawać produkty nowoczesne, spełniające wszelkie wymogi ze strony klientów. Największą zaletą produktów Eye See jest wykorzystanie naturalnych składników, dzięki czemu nawet alergicy mogą cieszyć się wysoką jakością widzenia.

 

Dla kogo płyn Aqua Balance?

 

Wyprodukowany przez Eye See płyn do soczewek Aqua Balance przeznaczony jest do wszystkich typów miękkich szkieł kontaktowych. Jego ogromną zaletą jest to, że zawiera naturalne hypoalergiczne składniki - alantoinę oraz hialuronian sodu, dzięki czemu gwarantuje wysoki poziom nawilżenia szkieł oraz ochronę dla oczu. Płyn może być stosowany przez alergików, bez obawy, że ich oczy zostaną podrażnione. Aqua Balance zapewnia dezynfekcję na najwyższym poziomie i jest przyjazny dla oczu - dzięki temu możemy cieszyć się wysokim komfortem podczas używania szkieł kontaktowych. Sprzedawany w pojemnikach zawierających 360 oraz 120 ml.

 

Dla kogo płyn Eye See All-in-One Solution?

 

Płyn Eye See All-in-One Solution także jest przeznaczony do wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Łączy w sobie kilka właściwości - czyści, usuwa osady białkowe, dezynfekuje, nawilża i służy do przechowywania szkieł. Połączenie substancji czyszczących PHMB i EDTA oraz izotonicznej mieszaniny buforowej umożliwia dezynfekcję na najwyższym poziomie. Natomiast skuteczne usuwanie naleciałości białkowych oraz innych zanieczyszczeń możliwe jest dzięki mieszaninie buforowej i substancji poliheksamer, wpieranej dodatkowo przez HPMC (o właściwościach nawilżających). Eye See All-in-One Solution kupimy w butelkach o pojemności 360 i 120 ml.

 

Dla kogo płyn Eye See z hialuronianem?

 

Jeszcze jeden płyn z tej serii - Eye See z hialuronianem - tak jak dwa pozostałe także nadaje się do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Jest wyjątkowo delikatny, ale zarazem skuteczny. Stworzony został do dezynfekcji, przechowywania, odbiałczania, usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń oraz nawilżania soczewek (dzięki wykorzystaniu hialuronianu sodu). Jeśli zależy nam na czystych, nawilżonych i wygodnych szkłach - ten płyn jest dla nas. Eye See z hialuronianem jest dostępny w butelkach zawierających 360 oraz 100 ml.

 

Gdy chcemy dodatkowego nawilżenia, możemy również kupić krople do oczu tej firmy - Eye See Hyaluronate 0,1% oraz Herbal Eye Drops.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek