Sortuj według
Pokaż
na stronę

Eye See

Eye See to marka stworzona przez firmę Lazuryt, produkująca preparaty przeznaczone do pielęgnacji naszych oczu, soczewek kontaktowych, a także okularów. Marka zapoczątkowała swoją działalność w 2002 roku i zajmuje się produkcją płynów do soczewek, kropli oraz płukanek do oczu, jak również innych produktów okulistycznych, związanych z chirurgią oka.

 

Dla kogo krople Herbal Eye Drops?

 

Nawilżające krople do oczu Eye See Herbal Eye Drops zawierają wyciąg ze świetlika oraz czarnej borówki. Warto je stosować, gdy nasze oczy są zmęczone, podrażnione i zaczerwienione, a także kiedy doskwiera nam uczucie suchości w oku (wywołane najczęściej zanieczyszczeniem powietrza, nadmierną klimatyzacją, wielogodzinną pracą przed komputerem albo zbyt długim oglądaniem telewizji). Krople nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są łagodne dla oczu i mogą być stosowane nawet kilka razy dziennie. Dają długotrwały efekt nawilżenia, zmniejszają podrażnienia, zapewniają komfort widzenia - zarówno użytkownikom soczewek kontaktowych, jak i osobom, które nie używają szkieł.

 

Dla kogo krople Eye See Hyaluronate 0,1%?

 

Eye See Hyaluronate 0,1% to krople do oczu, które w skuteczny sposób łagodzą uczucie suchości i zmęczenia, a także przeciwdziałają występowaniu zaczerwienień oraz podrażnień narządu wzroku. Idealne dla użytkowników soczewek kontaktowych i wszystkich pozostałych, których oczy narażone są na niesprzyjające warunki (do których zalicza się np. pracę przed komputerem, zawód kierowcy, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach). Krople zawierają hialuronian sodu, naturalnie występujący w ludzkim oku, posiadający zdolność wiązania wody (zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, a także ochronę dla oczu). Eye See Hyaluronate jest bardzo dobrze tolerowany przez oczy.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek