Sortuj według
Pokaż
na stronę

Bausch&Lomb

Markę Bausch&Lomb zna chyba każdy użytkownik soczewek kontaktowych. Produkty tej firmy sprzedawane są w wielu krajach, a spośród nich największym uznaniem cieszą się szkła kontaktowe oraz płyny do soczewek.

 

Dla kogo krople Renu Drops?

 

Stworzona przez Bausch&Lomb seria Renu obejmuje nie tylko płyny, lecz również krople do soczewek. Funkcją Renu Drops jest szybkie i skuteczne nawilżenie szkieł kontaktowych, bez względu na tryb ich noszenia (polecane do soczewek na noc i dzień, noszonych tylko w ciągu dnia, jak również jednodniowych). Na wysychanie szkieł wpływ mają różne czynniki, takie jak zanieczyszczone środowisko, długa praca przed komputerem, wielogodzinne oglądanie telewizji, klimatyzowane albo zadymione pomieszczenia, długa jazda samochodem. W takich przypadkach ulgę dla oczu przynoszą krople nawilżające, które nie tylko zabezpieczają przed wysychaniem soczewek, ale przede wszystkim zapewniają długotrwały komfort oraz uczucie świeżości.

 

Dla kogo krople Hyal-Drop Multi?

 

Bausch&Lomb produkuje także krople nawilżające Hyal-Drop Multi (dla użytkowników soczewek i pozostałych osób). Są one bogate w kwas hialuronowy i nie zawierają konserwantów. Znajdują zastosowanie u osób, którym towarzyszy zespół suchego oka, a także zmęczenie oraz podrażnienie narządu wzroku. Krople Hyal-Drop Multi mogą być używane jako środek zwilżający do miękkich i twardych soczewek kontaktowych. Natomiast kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w naszych łzach i skutecznie oraz długotrwale nawilża oczy. Hyal-Drop Multi można używać tak często, jak tylko chcemy, gdyż nie posiadają środków konserwujących i dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla oczu.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek