Sortuj według
Pokaż
na stronę

Horien

Marka Horien znana jest z produkcji soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych oraz kropli do oczu. Produkty tej firmy znane są dzięki atrakcyjnym cenom i wyjątkowo dobrej jakości. Soczewki Horien łatwo się zakłada, a ponadto zachowują wysoki poziom nawilżenia przez cały dzień, dzięki czemu noszenie ich jest bardzo komfortowe. Płyny do soczewek Horien są chętnie kupowane, gdyż klienci cenią sobie ich niską cenę i wysoką jakość.

 

Dla kogo płyn Horien Multi-Purpose Solution?

 

Płyn Horien Multi-Purpose Solution jest bogaty w cenne substancje aktywne, dzięki czemu umożliwia czyszczenie i odkażanie szkieł na 2 sposoby. Pierwszy z nich polega na delikatnym przetarciu oraz kilkuminutowym zanurzeniu soczewek w płynie. Drugi nie wymaga już ręcznego czyszczenia i polega tylko na zdjęciu szkieł i umieszczeniu ich na co najmniej 6 godzin w pojemniczku napełnionym roztworem. Dzięki temu zapewniamy naszym szkłom kompletną dezynfekcję, a po wyjęciu z pojemnika możemy cieszyć się czystymi i odpowiednio nawilżonymi soczewkami. Horien Multi-Purpose Solution możemy kupić w butelkach zawierających 500, 360 oraz 120 ml.

 

Dla kogo płyn Horien Aqua Comfort?

 

Horien Aqua Comfort jest również uniwersalnym i wielofunkcyjnym płynem, który świetnie sprawdza się w pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Idealnie dezynfekuje i usuwa osady białkowe, gwarantując jednocześnie maksymalne nawilżenie szkieł. Można go używać również do przechowywania oraz opłukiwania soczewek. Płyn Horien Aqua Comfort skutecznie przeciwdziała wysychaniu oka, tworząc warstwę ochronną, pomagającą utrzymać wysokie nawilżenie. Idealny dla osób, które każdego dnia zakładają soczewki kontaktowe. Sprzedawany jest w butelkach o pojemności 500 ml.

 

Jeśli chcemy jeszcze lepiej zadbać o nasze oczy, możemy zaopatrzyć się także w nawilżające krople do oczu z serii Horien Aqua Comfort, które przynoszą natychmiastową ulgę zmęczonym oczom i są skierowane do wszystkich użytkowników miękkich soczewek, którzy potrzebują dodatkowego ich nawilżenia.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek