Sortuj według
Pokaż
na stronę

Clean Active

Clean Active jest nową marką na naszym rynku, która produkuje nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających użytkowników szkieł kontaktowych. Skupia się na produkcji płynów do soczewek oraz kropli do oczu. Odpowiednio zbilansowane składniki płynów i kropli zapewniają wysoki komfort użytkowania dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe.

 

Dla kogo płyn Clean Active Premium?

 

Płyn Clean Active Premium posiada wysokie właściwości nawilżające, idealnie dezynfekuje szkła kontaktowe, a także chroni oczy przed stanami zapalnymi dzięki takim składnikom, jak poloksamer i hialuronian sodu. Poloksamer radzi sobie z tłustymi składnikami, które skutecznie rozpuszcza w wodzie, z kolei hialuronian sodu pomaga utrzymać właściwy poziom filmu łzowego, ponadto przyspiesza proces gojenia się mikrourazów i ma właściwości przeciwzapalne. Płyn skutecznie usuwa osady białkowe i jest odpowiedni do wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Ogromną zaletą jest to, że Clean Active Premium możemy kupić w butelkach różnej wielkości - 500, 360, 100 oraz w wersji XXL o pojemności 600 ml.

 

Dla kogo płyn Clean Active Aqua?

 

Z kolei Clean Active Aqua zawiera substancje utrzymujące stałe nawilżenie szkieł kontaktowych, ponadto pomaga pozbyć się osadu białkowego i zapewnia długotrwałą świeżość oraz całodniowy komfort noszenia soczewek. Płyn jest idealny do każdego rodzaju miękkich szkieł kontaktowych i oferuje kompleksowe działanie - skuteczną dezynfekcję oraz właściwe i bezpieczne przechowywanie. Aktywne substancje pozwalają na długotrwałe utrzymanie wysokiego nawilżenia szkieł. Jeśli używamy go we właściwy sposób, możemy być pewni, że nasze oczy nie zostaną podrażnione. Nawet kilkuminutowe zanurzenie soczewek w płynie da zaskakująco dobry efekt. Clean Active Aqua są dostępne w butelkach zawierających 500, 360, 120 oraz 80 ml.

 


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek