Sortuj według
Pokaż
na stronę

FitView

FitView jest jedną z tych marek soczewek kontaktowych, które z pewnością warto wypróbować. Jeśli po nie sięgniemy, otrzymamy nowoczesne szkła kontaktowe, stworzone przez specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu soczewek. Produkty oferowane przez markę FitView wykonane są z dobrej jakości materiałów, które cechują się wysokim uwodnieniem przez cały czas użytkowania, a ponadto powłoka szkieł posiada antybakteryjny środek, który ogranicza występowanie utrudniającego widzenie osadu białkowego. Do tego doskonale przepuszczają tlen i chronią oczy przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Są to soczewki fotochromatyczne, czyli po wyjściu na słońce stają się ciemniejsze, a po wejściu do pomieszczenia są z powrotem przejrzyste. Jest to możliwie najlepsza ochrona przed słońcem.

Soczewki FitView świetnie dopasowują się do oczu i są łatwe w zakładaniu. Marka wprowadziła na rynek niewiele swoich produktów, jednak te, które są dostępne, cieszą się pozytywnymi opiniami ze strony użytkowników. Każdy, kto ceni sobie wygodę i wysoką jakość widzenia powinien być z nich bardzo zadowolony. Ich cena jest bardzo korzystna, co także stanowi wielką zaletę, gdyż praktycznie każdy może sobie na nie pozwolić. W ofercie marki FitView znajdziemy soczewki miesięczne (
FitView Monthly) oraz jednodniowe (FitView Vitamine Daily). Dużą zaletą jest to, że możemy kupić opakowanie zawierające jedną soczewkę, a nie tak jak w przypadku innych marek - wyłącznie komplet trzech lub sześciu sztuk. Niezdecydowani mogą w ten sposób sprawdzić, czy soczewki kontaktowe tego typu spełniają ich oczekiwania i dopiero wtedy zdecydować się na kupno większego zapasu. W przypadku soczewek jednodniowych jest podobnie – do wyboru mamy 10, 30 oraz 90 sztuk. Inne firmy rzadko dają taki wybór pod względem ilości.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek