Sortuj według
Pokaż
na stronę

Eyeye

Marka Eyeye produkuje nie tylko soczewki kontaktowe, lecz również płyny do ich pielęgnacji, krople do oczu, a także różnego rodzaju akcesoria. Produkty tej firmy cieszą się uznaniem wśród klientów, którzy poza szkłami kontaktowymi mogą zarazem kupić wszystko, co jest niezbędne dla użytkowników soczewek.

 

Zalety soczewek Eyeye

 

Soczewki Eyeye dostępne są w dwóch wariantach - Eyeye Bioxy do noszenia przez miesiąc oraz Eyeye Bioxy Daily do codziennej wymiany. Jedne i drugie wykonane zostały z materiału hipoalergicznego, dlatego są szczególnie polecane alergikom, którzy nie tolerują innych szkieł. Mają bardzo wysoki poziom uwodnienia (57% w przypadku soczewek miesięcznych i 58% w przypadku jednodniowych). Materiał BioxyGMA, z którego są wykonane, posiada właściwości naturalnego systemu nawilżania filmu łzowego. Kształt soczewek jest asferyczny, co poprawia jakość widzenia poprzez zmniejszenie deformacji obrazu.

 

Zalety płynów do soczewek Eyeye

 

W ofercie marki Eyeye znajdziemy również płyny do soczewek - Eyeye All In One z prowitaminą B5 (nominowany w Holandii jako najlepszy wynalazek roku, idealny do wszystkich rodzajów miękkich soczewek), Eyeye I-Max All In One (pierwszy płyn skierowany do wszystkich soczewek silikonowo-hydrożelowych; zawierający witaminy oraz przeciwutleniacze), Eyeye B5 Active (do twardych soczewek) oraz Eyeye Basic (służy do czyszczenia i przechowywania szkieł, ułatwia ich zakładanie). Taka różnorodność pozwala na wybór najlepszego płynu do pielęgnacji naszych soczewek kontaktowych.

 

Zalety kropli do oczu Eyeye

 

Warte uwagi są również krople do oczu marki Eyeye (do kupienia w butelce albo ampułkach). Stworzone zostały z myślą o tych, którzy narzekają na wysychanie soczewek i związany z tym dyskomfort (najczęściej podczas długiej pracy przy komputerze). Krople Eyeye Hydraclair zawierają prowitaminę B5, która chroni, pielęgnuje i odżywia, a ponadto dobrze wpływa na stan rogówki. Eyeye ma w swojej ofercie także płatki ogórkowe na oczy, które poza wyciągiem z ogórka zawierają substancje kojące (witaminy B5 i E), wyciągi z ziół, antyutleniacze oraz hyaluronat. Pozwalają odświeżyć zmęczone oczy, a do tego zapewniają uczucie komfortu. Świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie płynu do soczewek oraz kropli do oczu.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek