Sortuj według
Pokaż
na stronę

Barnaux

Firma Barnaux Healthcare B.V zajmuje się wytwarzaniem zarówno soczewek kontaktowych, jak i produktów, które przeznaczone są do pielęgnacji soczewek. Wszelkie produkty holenderskiej firmy Barnaux spełniają specjalistyczne wymogi, będąc tym samym gwarancją bezpieczeństwa produktów. Wszystkie artykuły producenta posiadają również certyfikat zgodności z Dyrektywą Europejską dotyczącą wyrobów medycznych. Produkty firmy Barnaux są pod różnym kątem testowane, a także oceniane pod względem skuteczności ochrony soczewek i zdrowia oczu. Bardzo ważnym aspektem uwzględnianym przez firmę Barnaux, podczas produkcji soczewek kontaktowych, jest sterylność. Płyny do soczewek, produkowane przez firmę Barnaux, są sterylne, a w ich produkcji nie użyto konserwantów.

Wspomniana wyżej firma Barnaux posiada szeroki asortyment soczewek kontaktowych. Wśród produkowanych soczewek znajdują się zarówno szkła jednodniowe, jak i szkła miesięczne. Soczewki produkowane przez holenderską firmę Barnaux mogą być wykorzystywane do korekcji krótkowzroczności, dalekowzroczności oraz astygmatyzmu. Niezwykle istotny jest fakt, że wszystkie soczewki wykonane są z hipoalergicznego materiału z biokomponentami. Dzięki temu możliwy jest naturalny komfort na co dzień, gdyż właściwości soczewek podobne są do naturalnych właściwości filmu łzowego. Kluczową kwestią w dzisiejszych czasach jest to, że pacjenci potrzebują oprócz poprawy widzenia komfortu użytkowania, niezależnie od otaczających warunków.

 

Jakie wyróżniamy soczewki Barnaux?

 

 

Soczewki produkowane przez firmę Barnaux tworzą swego rodzaju rodzinę Eyeye Bioxy. Do rodziny tej zaliczane są soczewki: jednodniowe, miesięczne, sferyczne oraz toryczne. Wspólną cechą wszystkich soczewek jest to, że zostały one wykonane z hipoalergicznego materiału, co zmniejsza ryzyko powstawania reakcji alergicznych. Ponadto, tworzywo z którego wykonane są soczewki jest niejonowane, dzięki czemu zredukowane jest osadzanie się białek, lipidów lub pozostałości po dziennym makijażu. Warto wiedzieć, że soczewki te świetnie spełniają swoją główną funkcję, czyli poprawę widzenia. Zawdzięczamy to asferycznemu kształtowi soczewki.

 

 

Zalety soczewek Barnaux

 

 

Szkła kontaktowe firmy Barnaux wyróżniają się cieńszą krawędzią soczewki, co skutkuje lepszym dopływem tlenu do rogówki oka i znacznie większym komfortem związanym z użytkowaniem szkieł kontaktowych. Zalety szkieł kontaktowych firmy Barnaux mogą docenić przede wszystkim osoby, które wielokrotnie zmuszone były do zaprzestania stosowania soczewek, ze względu na wystąpienie reakcji alergicznej. Przy stosowaniu soczewek firmy Barnaux ryzyko takie nie występuje. Soczewki te polecane są także osobom z wrażliwymi oczami oraz zmagającym się z suchością oczu. Dla pacjenta ważny jest też wybór pomiędzy szkłami jednodniowymi i miesięcznymi. Jedną z wielu zalet szkieł jednodniowych jest to, że w większym stopniu niwelują one ryzyko skutków ubocznych, związanych ze stosowaniem szkieł kontaktowych.

 


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Marki soczewek
Rodzaje soczewek