Sortuj według
Pokaż
na stronę

Biofinity

Soczewki Biofinity to wysokojakościowe soczewki kontaktowe, które gwarantują nie tylko bezpieczne użytkowanie, ale również kompleksową ochronę wzroku. Zapewniają długotrwały komfort oraz wypoczęty wzrok przez cały dzień. Wyprodukowane są przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Soczewki skutecznie korygują wzrok oraz zwiększają komfort widzenia. Nowoczesna sylikonowa-hydrożelowa powłoka minimalizuje tarcie. Niemal nie czujemy, że mamy coś na oku. Soczewka naturalnie dostosowuje się do kształtu gałki ocznej. Jest niezwykle prosta i szybka w aplikacji.

 

Dlaczego soczewki Biofinity?

 

Konstrukcja soczewek Biofinity zatrzymuje wodę, co sprawia, że oczy pozostają zachowują naturalną świeżość i są lśniące. Oczy oddychają, a przy tym utrzymywany jest optymalny poziom nawilżenia. To idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z pieczeniem, czy też przesuszeniem oczu. Soczewki Biofinity dostępne są w miesięcznym trybie wymiany. Występują w wielu wariantach więc każdy znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb oraz wymagań.

 

Rodzaje soczewek Biofinity

 

  1. Biofinity Energys to miesięczne soczewki kontaktowe zalecane dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Jest to produkt idealny dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranem monitora.
  2. Biofinity XR to miesięczne soczewki kontaktowe zalecane dla osób z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. Jest to produkt o poszerzonym zakresie mocy, więc sprawdza się w przypadku bardzo dużej wady wzroku.
  3. Biofinity Toric to miesięczne soczewki kontaktowe zalecane dla osób z astygmatyzmem. Zapewniają optymalną korekcję tej wady wzroku dzięki systemowi stabilizacji.
  4. Biofinity Toric XR to miesięczne soczewki kontaktowe zalecane dla osób z astygmatyzmem. Jest to produkt idealny dla osób, które borykają się z zaostrzonym astygmatyzmem.
  5. Biofinity Multifocal to miesięczne wieloogniskowe soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób po 40 roku życia. Ten produkt świetnie sprawdza się podczas starczowzroczności. Poprawia komfort czytania oraz widzenia przedmiotów z bliska, w warunkach słabego oświetlenia.

Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek