Sortuj według
Pokaż
na stronę

Proclear

Soczewki Proclear to niezwykle komfortowe soczewki kontaktowe, które zapewniają czyste i wyraźnie widzenie przez cały dzień. Soczewki pochodzą od znanego i rozwijającego się w dziedzinie kontaktologii producenta Cooper Vision. Wyprodukowane są przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, zapewniających uzyskanie bardzo dużych mocy optycznych.

 

Dlaczego soczewki Proclear?

 

Nowoczesny materiał sprawia, że soczewki Proclear są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Nawet pod koniec dnia nie czujemy dyskomfortu. Nasze oczy są lśniące oraz wyraźnie nawilżone. Unikalne tworzywo minimalizuje tarcie, a także zapewnia przepuszczalność powietrza. To szczególnie ważne w przypadku osób, które borykają się z suchymi oraz podrażnionymi oczami. Ponadto, soczewki perfekcyjnie dostosowują się do kształtu gałki ocznej. Ich aplikacja jest niezwykle prosta i szybka. Nawet mało doświadczone osoby nie będą miały z tym problemu. Dodatkowym atutem jest fakt, że soczewki występują w różnych wariantach. Dostępny jest szeroki zakres mocy oraz innych parametrów, więc każdy znajdzie produkt idealny dla siebie.

 

Rodzaje soczewek Proclear

 

Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe soczewki kontaktowe będące opcją dla osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego nawilżenia oczu. Produkt zapewnia 96% uwodnienia przez 12 godzin, a nawet dłużej. Soczewki są niezwykle cienkie oraz przyjemne w noszeniu.

 

Soczewki Proclear Sphere to miesięczne soczewki kontaktowe, które gwarantują optymalny poziom przepuszczenia tlenu, a także nawilżenia gałki ocznej. Zapewniają blask oraz zdrowy wygląd oczu przez cały dzień.

 

Soczewki Proclear Toric to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Jest to produkt do stosowania w dzień. Nowoczesny materiał zapobiega gromadzeniu się osadu, a także znacznie ułatwia pielęgnację.

 

Soczewki Proclear Toric XR to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z astygmatyzmem o niskich w porównaniu z Proclear Toric mocach cylindrycznych. Jest to produkt niezwykle łatwy w aplikacji, a także przyjemny w codziennym użytkowaniu.

 

Soczewki Proclear Multifocal to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób borykających się z starczowzrocznością. Występują w dwóch wariantach - D i N.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek