Sortuj według
Pokaż
na stronę

Pozostali producenci

Soczewki kontaktowe, będące alternatywną dla okularów korekcyjnych są bardzo popularne od wielu lat. Na rynku znajduje się cała gama produktów o różnym przeznaczeniu, kolorach czy mocy. Osoby posiadające wadę wzroku mogą wybierać spośród soczewek jednodniowych, odpowiednich do noszenia przez dwa tygodnie lub miesiąc. Jednak obecnie soczewki nie są spełniają jedynie funkcji wspomagającej wzrok. Wśród oferowanych produktów znajdują się również soczewki kolorowe, które zmieniają kolor oczu.

 

Soczewki jednodniowe - komfort użytkowania

 

 

Soczewki wykonane z materiału hydrożelowego mogą oczywiście całkowicie zastąpić okulary korekcyjne, ale nie wszyscy tego chcą. Zatem w rankingu prezentujemy soczewki jednodniowe, które z powodzeniem można używać okazjonalnie. Soczewki kontaktowe FitView Advance Daily zostały zaprojektowane również dla osób posiadających wrażliwe oczy. Nawilżenie na poziomie 58% sprawia, że w połączeniu z innowacyjnym materiałem, z którego zostały wykonane soczewki, nie powoduje podrażnień i podnosi komfort użytkowania. Z tej opcji zadowoleni będą również alergicy i osoby o oczach podatnych na przesuszenia. Soczewki jednodniowe idealnie sprawdzą się np. podczas uprawiania sportu.

 

 

Soczewki dwutygodniowe - praktyczność zawsze pod ręką

 

 

Dla większego komfortu użytkowania zostały stworzone soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia przez dwa tygodnie. Soczewki do noszenia w trybie dzień-noc marki Aveo 2-weeks zostały wykonane z innowacyjnego materiału Filcon II, który na dłużej utrzymuje wilgoć, a także wspomaga transmisję tlenu do gałki ocznej. Dzięki tym soczewkom oczy nawet po całym dniu są odpowiednio nawilżone i wypoczęte. Odpowiednia pielęgnacja soczewek pozwala cieszyć się jedną parą nawet przez dwa tygodnie.

 

 

Soczewki miesięczne - japoński pomysł na szczęście

 

 

Prezentujemy również wyjątkowe soczewki miesięczne, które wyróżniają się na rynku zastosowaną w procesie produkcji technologią. Soczewki Miru 1month, produkowane przez uznaną japońską firmę Menicon, posiadają wszystkie podstawowe zalety soczewek dostępnych na rynku. To, co je wyróżnia na tle konkurencji to wyjątkowy materiał silikonowo-hydrożelowy Asmofilcon A oraz zaawansowana technologia MeniSilkTM. Dzięki nim soczewki Miru 1month jeszcze lepiej utrzymują nawilżenie i dotlenienie oczu sprawiając, że nawet po całym dniu soczewki nie są wyczuwalne. Specjalna powłoka NanoglossTM sprawia, że soczewka jest gładka i nie przywierają do niej żadne zanieczyszczenia. Codzienna pielęgnacja soczewek specjalnym preparatem pozwala na używanie ich przez cały miesiąc.

 

 

Szalone soczewki kolorowe - inne oczy każdego dnia

 

 

Pomysłowość producentów nie zna granic. Dla osób, które chcą w prosty sposób zmienić kolor oczu zostały stworzone kolorowe soczewki. Dodatkowo soczewki takie jak Crazy Lens Glow świecą w ultrafiolecie. Zaskocz znajomych podczas najbliższej okazji. Te wyjątkowe soczewki mogą być również soczewkami z korekcją wzroku. Kolorowe soczewki w dzień, gdy zgasną światła zachwycą nieziemskim efektem sprawiając, że twoje oczy będą wyjątkowe. Crazy Lens Glow to nie tylko finezyjny wygląd, ale również doskonałe nawilżenie, które sprawia, że ich noszenie jest równie komfortowe jak w przypadku tradycyjnych soczewek.

 

Soczewki kontaktowe oferowane w naszym sklepie to szeroki wybór produktów wysokiej jakości. Wiele rodzajów soczewek sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz tradycyjnych soczewek posiadamy również kolorowe soczewki, które umożliwiają bawienie się swoim wyglądem.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Marki soczewek
Rodzaje soczewek