Sortuj według
Pokaż
na stronę

Avizor

Marka Avizor produkuje nie tylko wysokiej jakości płyny do soczewek, ale także krople do oczu, które przynoszą ulgę zarówno użytkownikom szkieł kontaktowych, jak i wszystkim pozostałym osobom, które odczuwają dyskomfort wywołany zespołem suchego oka. Krople są wysokiej jakości, a ich ceny konkurencyjne.

 

Dla kogo krople Avizor Cleaning Drops?

 

Oczyszczające krople do oczu Avizor Cleaning Drops są ciekawą propozycją dla osób noszących szkła kontaktowe. Pozwalają odświeżyć i nawilżyć soczewki znajdujące się na oczach (nie musimy zdejmować szkieł). Idealne dla wszystkich, którym długie noszenie soczewek kontaktowych przysparza znaczny dyskomfort - suchość w oku albo pogorszenie widzenia. Są także idealne dla osób używających soczewki na noc i dzień.

 

Dla kogo krople Avizor Moisture Drops?

 

Krople do oczu Avizor Moisture Drops są bogate w hialuronian sodu, który naturalnie występuje w ludzkich łzach i wytwarza jednolitą powłokę ochronną dla naszych oczu. Krople mają właściwości nawilżające, a więc skutecznie podnoszą komfort widzenia podczas długiego noszenia szkieł kontaktowych. Polecane są nie tylko użytkownikom soczewek, lecz wszystkim tym, którzy odczuwają dyskomfort i suchość w oku, wywołaną różnymi czynnikami - np. długą pracą przed komputerem, przebywaniem w zanieczyszczonych albo silnie klimatyzowanych pomieszczeniach.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek