Sortuj według
Pokaż
na stronę
Brak wyników

Avizor

Marka Avizor produkuje nie tylko wysokiej jakości płyny do soczewek, ale także krople do oczu, które przynoszą ulgę zarówno użytkownikom szkieł kontaktowych, jak i wszystkim pozostałym osobom, które odczuwają dyskomfort wywołany zespołem suchego oka. Krople są wysokiej jakości, a ich ceny konkurencyjne.

 

Dla kogo krople Avizor Cleaning Drops?

 

Oczyszczające krople do oczu Avizor Cleaning Drops są ciekawą propozycją dla osób noszących szkła kontaktowe. Pozwalają odświeżyć i nawilżyć soczewki znajdujące się na oczach (nie musimy zdejmować szkieł). Idealne dla wszystkich, którym długie noszenie soczewek kontaktowych przysparza znaczny dyskomfort - suchość w oku albo pogorszenie widzenia. Są także idealne dla osób używających soczewki na noc i dzień.

 

Dla kogo krople Avizor Moisture Drops?

 

Krople do oczu Avizor Moisture Drops są bogate w hialuronian sodu, który naturalnie występuje w ludzkich łzach i wytwarza jednolitą powłokę ochronną dla naszych oczu. Krople mają właściwości nawilżające, a więc skutecznie podnoszą komfort widzenia podczas długiego noszenia szkieł kontaktowych. Polecane są nie tylko użytkownikom soczewek, lecz wszystkim tym, którzy odczuwają dyskomfort i suchość w oku, wywołaną różnymi czynnikami - np. długą pracą przed komputerem, przebywaniem w zanieczyszczonych albo silnie klimatyzowanych pomieszczeniach.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek