Sortuj według
Pokaż
na stronę

Bausch&Lomb

Bausch&Lomb jest znanym na całym świecie przedsiębiorstwem, które w 1853 roku założone zostało przez przebywających na emigracji Niemców - Johna Jacoba Bauscha i Henry'ego Lomba. Firma powstała w stanie Nowy Jork, w mieście Rochester i specjalizuje się w produkcji soczewek kontaktowych oraz sprzętu medycznego. Marka jest znana i ceniona na całym świecie, również w Polsce.

 

Dla kogo płyn Renu Multiplus?

 

Produkowane przez Bausch&Lomb płyny do soczewek są łatwo dostępne i chętnie kupowane, a to dlatego, że ciągle się je udoskonala. Najbardziej znanym płynem tej marki jest Renu Multiplus, stworzony do pielęgnacji miękkich szkieł kontaktowych. Łączy w sobie wszystkie najważniejsze funkcje: dezynfekuje, wypłukuje, nawilża, konserwuje, a także odbiałcza soczewki kontaktowe. Dzięki stosowaniu Renu Multiplus możemy cieszyć się czystymi, świeżymi szkłami każdego dnia. Zawartość polaksyminy umożliwia usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, takich jak np. tłuszcze, a substancja Dymed skutecznie eliminuje mikroorganizmy. Do kupienia w butelkach zawierających 360 ml albo 120 ml.

 

Dla kogo płyn Renu MPS?

 

Dla wrażliwych oczu powstały płyny do soczewek Renu MPS Multi-Purpose Solution, które są niezwykle delikatne. To środek wielofunkcyjny, który czyści, wypłukuje, dezynfekuje, odbiałcza, nawilża i konserwuje miękkie soczewki. Płyn ma mniejszą zawartość substancji bakterio i grzybobójczych niż inne tego typu roztwory, ponadto nie zawiera chlorkeksydyny oraz thimerosalu, co czyni go wyjątkowo delikatnym, nawet jeśli mamy wrażliwe oczy. Renu MPS kupimy w butelkach o pojemności 360 oraz 120 ml.

 

Dla kogo płyn Biotrue?

 

Marka Bausch&Lomb jest również producentem płynu Biotrue, zainspirowanego biologią ludzkiego oka. Biotrue znajduje zastosowanie w pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Jest płynem, który spełnia szereg czynności, takich jak: czyszczenie, wypłukiwanie, dezynfekcja, odbiałczanie, nawilżanie, a także ochrona i konserwacja soczewek. Zawiera hialuronian sodu, który jest naturalnym składnikiem filmu łzowego i ma właściwości nawilżające. Biotrue to płyn nowej generacji, dostępny w różnych pojemnościach: 60, 120 oraz 300 ml.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Marki soczewek
Rodzaje soczewek