Sortuj według
Pokaż
na stronę

Soflens

Soczewki Soflens to wysokiej jakości soczewki kontaktowe, które pochodzą od znanego i cenionego producenta Bausch&Lomb. Jest to produkt wysokiej klasy, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Wyprodukowane zostały przy zastosowaniu innowacyjnych technologii, a także wyjątkowych materiałów. Dzięki temu użytkowanie soczewek jest niezwykle przyjemne oraz bezproblemowe. Czujemy się w nich niezwykle naturalnie. Nawet na koniec dnia nie odczuwamy dyskomfortu związanego z noszeniem soczewek.

 

Dlaczego soczewki Soflens?

 

Hydrożelowy materiał Polymacon sprawia, że oczy oddychają, a także pozostają optymalnie nawilżone przez cały dzień. Ponadto, soczewki są niezwykle szybkie oraz łatwe w aplikacji. Z ich nałożeniem poradzi sobie nawet osoba, która nie ma dużego doświadczenia. Soczewki Soflens występują w wielu wariantach m.in. jednodniowe, miesięcznie, dla osób z krótkowzrocznością/ dalekowzrocznością, dla osób z astygmatyzmem. Zapewniają poprawę ostrości widzenia, a także wygodne użytkowanie przez cały dzień. Dzięki nim oczy są lśniące oraz optymalnie nawilżone.

 

Rodzaje soczewek Soflens

 

Soczewki Soflens 59 to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym. Produkt zalecany jest dla osób z krótkowzrocznością/dalekowzrocznością. Perfekcyjnie dostosowuje się do kształtu oka oraz zapewnia naturalny efekt. Materiał soczewek przeciwdziała gromadzeniu się osadu, a także pomaga w łatwej pielęgnacji.

 

Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością/nadwzrocznością. Produkt gwarantuje krystalicznie czyste widzenie oraz znaczną poprawę ostrości. Soczewki są miękkie oraz przyjemne w użytkowaniu. Zalecane są również dla osób, które borykają się z niskim poziomem widoczności w słabych warunkach oświetleniowych.

 

Soczewki Soflens 66 Toric to miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Nowoczesny materiał sprawia, że soczewki są niemal niewyczuwalne na oku. Zapewnia to komfortowe użytkowanie przez cały dzień.


Filtruj według ceny
Cena:
0
-
600
Producenci soczewek
Rodzaje soczewek