Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Opti-Free® PureMoist® 300 ml

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
44.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Pielęgnacja soczewek wielorazowego użytku jest kluczowa dla zachowania ich dobrego stanu oraz dla bezpiecznego noszenia. Specjalny płyn do soczewek Opti-Free PureMoist dzięki najlepszym składnikom zapewnia pełne oczyszczenie i doskonałe nawilżenie.

Cechy soczewek Opti-Free PureMoist

Substancje konserwujące znane jako Polyquad i Aldox skutecznie chronią przed namnażaniem się drobnoustrojów zarówno w samym preparacie, jak i na soczewce i pozostawiają jej powierzchnię w pełni bezpieczną dla Twojego oka. Oprócz dezynfekcji, ważne jest zdjęcie osadów białkowych i lipidowych, które pochodzą z łez lub dostających się do oczu zanieczyszczeń - płyn Opti-Free PureMoist z łatwością radzi sobie z tym zadaniem. Soczewki oczyszczone z nagromadzonych substancji będą komfortowe w zakładaniu i noszeniu, a oczy pozostaną zdrowe i wolne od podrażnień.

Płyn jest łatwy i wygodny w użytkowaniu - wystarczy wypełnić nim specjalny pojemniczek, w którym umieścimy soczewki. Kilkugodzinne ich zanurzenie dodatkowo zwiększa ich uwodnienie, co przekłada się na lepszą ochronę oczu przed wysychaniem. Macierz HydraGlyde umożliwia bardzo długie utrzymanie nawilżenia soczewek. Jest to ważne, gdyż suchość oczu może powodować ich ból, zaczerwienienie i pogorszenie widzenia. W dodatku płyn przywraca soczewki do optymalnego stanu, a przez to chroni przed szybszym zużywaniem i przedłuża ich trwałość.

Buteleczka zawiera 300 ml płynu - wystarcza na wiele dni codziennej pielęgnacji soczewek i jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. W składzie znajdziesz Polyquad w stężeniu 0,001% i Aldox w stężeniu 0,0006%.

Płyn występuje także w innych wielkościach opakowań:

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w