ULTRA for Astigmatism 3 szt.
ULTRA for Astigmatism 3 szt.

ULTRA for Astigmatism 3 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
73.48 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu i poszukujesz wysokiej jakości soczewek kontaktowych, w których będziesz widział ostro i wyraźnie w każdej sytuacji, przy czym ich użytkowanie będzie niezwykle komfortowe i wygodne? Borykasz się z problemem suchego oka, albo spędzasz dużo godzin przed ekranami urządzeń elektrycznych, przez co Twoim oczom towarzyszą podrażnienia i pieczenie? Wypróbuj ULTRA for Astigmatism - soczewki toryczne dla wymagających użytkowników!

ULTRA for Astigmatism - kluczowe informacje o produkcie

ULTRA for Astigmatism to innowacyjne rozwiązanie optyczne dedykowane dla osób zmagających się z wadą astygmatyzmu. Soczewki cechują się wysokim poziomem uwodnienia, dzięki czemu oczy ich użytkownika pozostają odpowiednio nawilżone i pełne blasku przez cały dzień stosowania, ponadto znacznie ułatwia to także ich aplikację, co sprawia, że z powodzeniem mogą z nich korzystać także niedoświadczone osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tym rozwiązaniem optycznym. Dodatkowo soczewki posiadają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu oczy są wolne od podrażnień oraz od groźnych infekcji, a rogówka oka ma zapewniony stały i swobodny dostęp do tlenu - oczy mają natomiast gwarancję zdrowia i świeżości oraz są wolne od odczuwania przedwczesnego zmęczenia. Produkt cechuje się również wysokim poziomem elastyczności, dzięki czemu soczewka pozostaje praktycznie niewyczuwalna dla oka podczas noszenia.

Soczewki toryczne ULTRA for Astigmatism zostały wyposażone w dodatkowy system stabilizacji, oparty na nowoczesnej technologii OpticAlign™ Design co sprawia, że soczewka stabilnie trzyma się na oku, nie wypadając, ani nie podwijając się podczas użytkowania. Produkt jest idealną opcją dla osób, których oczy mają wysokie wymagania, a więc dla użytkowników, którzy spędzają wiele godzin przed ekranem komputera. Są one dostosowane do noszenia w trybie miesięcznym, co oznacza, że wymagają cowieczornej pielęgnacji. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek, przy czym jedna para wystarcza na okres 30 dni użytkowania. Opakowanie zawierające 3 sztuki to optymalna ilość na wypróbowanie soczewek. Można także połączyć ten zestaw z soczewkami o innej mocy, aby stworzyć parę idealną dla siebie i zależną od naszych potrzeb.

Najważniejsze cechy soczewek ULTRA for Astigmatism

  • Maksymalne nawilżenie - ULTRA for Astigmatism cechują się wysokim poziomem uwodnienia, co przekłada się na całodniowe nawilżenie oczu ich użytkownika, bez zaczerwienienia oraz pieczenia.
  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - soczewki zapewniają rogówce swobodny i nieprzerwany dostęp do tlenu, dzięki czemu oczy użytkownika wolne są od podrażnień oraz groźnych infekcji.
  • Dodatkowy system stabilizacji - produkt posiada nowoczesny system stabilizujący, dlatego soczewki nie wypadają ani nie podwijają się, pozostając praktycznie niewyczuwalne dla oka.
  • Łatwa aplikacja - soczewki ULTRA for Astigmatism cechuje łatwość zakładania, dzięki czemu będą dobrym wyborem także dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Dla wymagających użytkowników - soczewki idealnie sprawdzą się u osób, które spędzają wiele czasu przed ekranem komputera, przez co ich oczy narażone są na nadmierne wysychanie i podrażnienia.
  • Opakowanie na wypróbowanie - w opakowaniu znajdziesz 3 sztuki produktu, zatem to idealna opcja jeżeli chcesz wypróbować produkt, lub też połączyć go z zestawem o innej mocy korekcyjnej.

ULTRA for Astigmatism - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewki toryczne ULTRA for Astigmatism dedykowane są dla astygmatyków, w szczególności zaś dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranem komputera, lub też mają problem z nadmiernym wysychaniem oczu. Są także idealne, jeżeli nie lubisz częstego uzupełniania zapasów soczewek, bowiem jedna para wystarcza aż na miesiąc jej użytkowania.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w