Air Optix® PLUS HydraGlyde®  Multifocal 6 szt.
Air Optix® PLUS HydraGlyde®  Multifocal 6 szt.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal 6 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
174.67 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą prezbiopii i szukasz soczewek kontaktowych, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji? Potrzebujesz szkieł, które zagwarantują Ci perfekcyjną widoczność zarówno w dali, jak i w bliży, przy czym ich użytkowanie związane będzie z wysokim poziomem widoczności i komfortu? Wypróbuj Soczewki Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal - produkt idealny dla wymagających użytkowników.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal - kluczowe informacje o produkcie

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to innowacyjne szkła kontaktowe dedykowane dla osób, które zmagają się ze starczowzrocznością. Soczewki te zapewniają ostre i wyraźne widzenie w każdej odległości, niezależnie od czynności, które akurat wykonujesz, w związku z tym możesz nosić je podczas jazdy samochodem, jak i podczas czytania książki. Produkt wykonany został z najwyższej jakości składników, a materiał Lotrafilcon B, którego użyto do ich konstrukcji zapewnia im aksamitną miękkość oraz niesamowitą elastyczność - przekłada się to na komfortowe i wygodne użytkowanie szkieł. Soczewki Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal posiadają wysoki poziom nawilżenia, dzięki czemu oczy ich użytkownika pozostają wilgotne i pełne blasku przez cały dzień, natomiast wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej sprawia, że rogówka oka ma stały i swobodny dostęp do tlenu - chroni to oczy przed groźnymi infekcjami i stanami zapalnymi.

Soczewki progresywne Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal są praktycznie niewyczuwalne dla oka oraz cechują się łatwą aplikacją, dzięki czemu będą świetnym wyborem także dla niedoświadczonych użytkowników, którzy przedtem nie mieli do czynienia z tą metodą korekcji wzroku. Dodatkowo soczewki są wysoce odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co przekłada się na nieskazitelną czystość w każdej sytuacji. Produkt będzie również dobrą opcją dla alergików oraz osób o wrażliwych oczach, ponieważ w ich produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne i w pełni bezpieczne składniki. Soczewki dostosowane są do noszenia w trybie dziennym, w związku z tym wymagają codziennej pielęgnacji. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek - to ekonomiczna ilość, która wystarczy aż na 3 miesiące ich użytkowania, bez potrzeby częstych zakupów.

Najważniejsze cechy soczewek Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal

  • Maksymalne nawilżenie - Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal cechują się wysokim poziomem nawodnienia, dzięki czemu oczy ich użytkownika są zawsze odpowiednio wilgotne i pełne blasku, bez podrażnień i wysychania.
  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - produkt zapewnia rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, co chroni oczy przed infekcjami oraz stanami zapalnymi.
  • Łatwa aplikacja - soczewki zakłada się w łatwy i wygodny sposób, nawet jeżeli jesteśmy niedoświadczonym użytkownikiem i nie mieliśmy wcześniej z nimi styczności.
  • Perfekcyjna widoczność - z Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal będziesz widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji, zarówno w dali, w odległościach pośrednich jak i w bliży.
  • Nieskazitelna czystość - soczewki posiadają wysoką odporność na gromadzenie się osadów białkowych, dzięki czemu zachowują czystość i zapewniają najwyższy poziom higieny.
  • Duże opakowanie - w opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek, to ilość, która wystarczy Ci na 3 miesiące ich użytkowania, bez potrzeby uzupełniania zapasów.

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal - dla kogo będą idealnym wyborem?

Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal to rozwiązanie optyczne dedykowane osobom, które zmagają się z prezbiopią. Dzięki ich działaniu zapewnisz sobie perfekcyjną widoczność zarówno w bliższej, jak i w dalszej odległości, przy jednoczesnym wysokim poziomie wygody i komfortu. Będą także doskonałym wyborem dla alergików, oraz osób, którym zdarza się zasypiać w soczewkach, ponieważ możesz nosić je w trybie przedłużonym (do 6 dni i nocy pod warunkiem dokładnej ich pielęgnacji).

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w