Biofinity Energys™ 6 szt.
Biofinity Energys™ 6 szt.

Biofinity Energys™ 6 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
107.84 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Szukasz wysokiej jakości miesięcznych soczewek kontaktowych, które zapewnią Ci perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji? Potrzebujesz produktu, którego użytkowanie wiązało się będzie z wysokim poziomem wygody i komfortu, a przy tym będzie praktycznie niewyczuwalne dla oka? Cenisz sobie soczewki, które mogą być noszone w trybie ciągłym? Wypróbuj Biofinity Energys - rozwiązanie idealne w każdym calu!

Biofinity Energys - kluczowe informacje o produkcie

Biofinity Energys to innowacyjny model soczewek kontaktowych, który przeznaczony jest dla osób zmagających się z krótko- i z dalekowzrocznością. Zapewni Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, niezależnie od warunków oświetlenia oraz odległości - jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii Digital Zone Optics™, którą wykorzystano do ich stworzenia. Soczewki cechują się wysokim poziomem nawodnienia, co sprawia, że oczy ich użytkownika pozostają maksymalnie nawilżone w ciągu całego dnia, a tym samym wolne od wysychania i podrażnień. Dodatkowo soczewki posiadają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej - rogówka posiada stały i swobodny dostęp do tlenu, w związku z tym użytkownik jest chroniony przed groźnymi infekcjami oraz stanami zapalnymi. Soczewki cechują się ponadto udoskonaloną strukturą, dzięki której znacznie zostało zmniejszone tarcie na linii powieka-soczewka - wiąże się to z jeszcze większą wygodą i komfortem.

Soczewki Biofinity Energys zostały także wyposażone w dodatkowy system stabilizacji, za którego działaniem perfekcyjnie dopasowują się do oczu, nie wypadają, ani nie podwijają się. Udało się także wyeliminować uczucie obcego ciała w oku, teraz noszenie soczewek jest jeszcze bardziej wygodne i pozostają one praktycznie niewyczuwalne dla oczu. Produkt dostępny jest w szerokim zakresie mocy sferycznych, zarówno dodatnich, jak i ujemnych, z pewnością więc znajdziesz model idealny dla siebie. Soczewki dostosowane są do noszenia w trybie ciągłym - nie musisz ściągać ich przed snem, a co za tym idzie, nie wymagają wtedy od Ciebie pielęgnacji. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek - to ilość, która z powodzeniem wystarczy Ci na 3 miesiące ich użytkowania, bez konieczności częstych zakupów oraz uzupełniania zapasów.

Najważniejsze cechy soczewek Biofinity Energys

  • Maksymalne nawilżenie - soczewki posiadają wysoki poziom nawodnienia, co przekłada się na wysoki komfort ich noszenia oraz chroni oczy ich użytkownika przed podrażnieniami i wysychaniem.
  • Udoskonalona struktura - w soczewkach Biofinity Energys udało się zmniejszyć tarcie na linii powieka-soczewka, są więc jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu i praktycznie niewyczuwalne dla oczu.
  • Perfekcyjna widoczność - soczewki zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, oraz prawidłową korekcję wady wzroku.
  • Dodatkowa stabilizacja - produkt wyposażono w dodatkowy stabilizator, dzięki czemu nie wypadają, ani nie podwijają się pozostając przez wiele godzin w jednej pozycji.
  • Tryb ciągły - soczewki Biofinity Energys mogą być noszone także w trybie całodobowym, nie musisz więc ściągać ich, kiedy idziesz spać, a tym samym nie wymagają one wtedy od Ciebie pielęgnacji.
  • Duże opakowanie - w opakowaniu znajduje się 6 sztuk soczewek. Taka ilość wystarczy Ci na 3 miesiące ich noszenia, niezależnie od zastosowanego trybu użytkowania.

Biofinity Energys - dla kogo będą idealnym wyborem?

Biofinity Energys to model dedykowany krótkowidzom, oraz dalekowidzom, którzy cenią sobie wygodę i komfort podczas stosowania soczewek. Będą świetnym wyborem dla osób, które spędzają dużo czasu przed ekranami urządzeń cyfrowych, przez co ich oczy narażone są nadmierną suchość oraz podrażnienia. Świetnie się sprawdzą także dla tych użytkowników, dla których ważna jest możliwość noszenia soczewek w trybie ciągłym.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w