#bioview Daily 5 szt.
#bioview Daily 5 szt.

#bioview Daily 5 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
19.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Soczewki kontaktowe to produkt, który zyskuje na popularności. Decydując się na wybór soczewek, warto jednak znaleźć te z najwyższej jakości. Na rynku wśród tak wielu produktów nieraz ciężko znaleźć odpowiednie soczewki, które przystosowują się do oka odbiorcy, aplikacja jest łatwa, a gałki oczne nie odczuwają charakterystycznego znużenia. Warto więc przyjrzeć się produktowi #bioview Daily, który nie tylko błyskawicznie dopasowuje się do kształtu gałki ocznej, ale także odporny jest na uszkodzenia, nie przesusza oczu, posiada filtry UVA oraz UVB, a jego pielęgnacja jest niezwykle łatwa i szybka. Jako że soczewki dostępne są w szerokim wachlarzu mocy sferycznych, sprawdzą się zarówno u osób z małą, jak i nieco większą wadą wzroku, gwarantując komfort oraz odpowiednią ochronę gałki ocznej.

Soczewki #bioview Daily - wygoda, komfort i ochrona oczu

Produkt #bioview Daily to soczewki trzeciej generacji, wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Olifilcon B. Oznacza to, że są nie tylko wygodne, ale zapewniają także odpowiednie nawilżenie oczu, dzięki czemu po całym dniu stosowania oczy nie są przesuszone, czy zmęczone. Materiał wykonany jest tak, by mógł wpuszczać pod powierzchnię tlen, dlatego po całym dniu noszenia soczewek, oczy nie wyglądają na znużone i zaczerwienione. Warto dodać, że soczewki #bioview Daily dopasowują się do oczu użytkownika, zapewniając komfort i wygodę, jednak nawet mimo ich elastyczności, są odporne na uszkodzenia czy rozerwania powierzchni. Ponadto, soczewki #bioview Daily wyposażone są w filtry UVA/UBA, które chronią oko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, na które aparat wzroku narażony jest każdego dnia.

Pielęgnacja soczewek #bioview Daily

Użytkownicy soczewek wiedzą, że odpowiednia pielęgnacja soczewek jest niezwykle ważna, ale bywa również problematyczna i czasochłonna. Zakładanie przezroczystych soczewek to proces, który może sprawiać kłopot, dlatego w przypadku produktu #bioview Daily, dodatkowym ułatwieniem jest delikatny niebieski kolor z jednej strony soczewki, który pomaga w odpowiedniej aplikacji na oko. Poza tym, produkt nie wymaga kupowania preparatów do czyszczenia i pielęgnacji. Soczewki #bioview Daily są jednodniowe, dlatego każdego dnia po wyjęciu, należy wyrzucić je, a kolejnego dnia założyć nową parę. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy, bo oszczędzamy na kosztach płynu pielęgnacyjnego i pojemniczka.

Parametry soczewek jednodniowych #bioview Daily

Soczewki jednodniowe marki #bioview to produkt firmy Visco Technology, wykonany za pomocą technologii Wetting Agent i Surface Grafting. Ich krzywizna wynosi 8,8, średnica 14,1, a uwodnienie jest na poziomie 47%. Warto dodać, że filtry UV (UVA oraz UVB) szacowane są na ponad 90%, a przepuszczalność tlenu wynosi 150 x 10-9 zapewniając ochronę i komfort oczu. Produkt dostępny jest w kilku wariantach ilościowych: 5, 20, 30, 90 oraz 180 sztuk oraz posiada szeroki wachlarz mocy sferycznych.

Soczewki #bioview Daily zdecydowanie sprawdzą się dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę. To odpowiedni produkt dla osób pracujących przy komputerze, narażonych na suchość oczu oraz dla wszystkich, którzy nie mogą lub nie lubią nosić klasycznych okularów. Dzięki niewymagającej pielęgnacji soczewki sprawdzają się w podróży, ale również podczas codziennego użytku. Są niewyczuwalne na oczach, a jakość obrazu nie pogarsza się wraz z czasem noszenia, dlatego są odpowiednim produktem zarówno dla osób, które dopiero przekonują się do wyboru soczewek kontaktowych, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie z tego typu produktami.

Soczewki występują także w innych wielkościach opakowań:

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w