FreshLook® Colors 2 szt. - zerówki
FreshLook® Colors 2 szt. - zerówki

FreshLook® Colors 2 szt. - zerówki

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
69.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Oczy to zdecydowanie najbardziej wyrazisty element twarzy człowieka. Zwracamy na nie uwagę, gdy nawiązujemy kontakt wzrokowy z innymi osobami, przy ich pomocy odczytujemy intencje innych i emocje, które dodatkowo wzmacniają przekaz werbalny. Często nie jesteśmy jednak zadowoleni z ich wyglądu. Dziś nie jest to już problemem, bowiem w prosty i szybki sposób możemy dowolnie zmieniać kolor tęczówki. Wystarczy sięgnąć po soczewki FreshLook Colors.

Zalety soczewek FreshLook Colors

Za powstanie produktu odpowiada firma Alcon - jeden z liderów w branży, doskonale znany ze swojego bogatego asortymentu i nienagannej reputacji. W przeciwieństwie do typowych soczewek kontaktowych, które służą do korygowania rozmaitych wad wzroku, te pełnią wyłącznie funkcję estetyczną i posiadają zerową moc. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów, do których należy między innymi Phemfilcon A o wysokim uwodnieniu sięgającym 55%. Dba on o odpowiednie nawilżenie oczu i stały dopływ tlenu, co przekłada się na długie godziny komfortowego noszenia soczewek bez przykrych efektów ubocznych w postaci podrażnień i przesuszeń. Kolor został naniesiony na produkt poprzez zbiór wielu punktów, co w połączeniu tworzy naturalny efekt. Specjalne oznaczenie na wewnętrznej stronie soczewki ułatwia z kolei aplikację, dzięki czemu nie będzie ona problematyczna nawet dla tych osób, które wcześniej nie miały z nimi do czynienia.

Soczewki FreshLook Colors marki Alcon są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych:

  • brązowe,
  • zielone,
  • niebieskie,
  • szare,
  • fioletowe,
  • szafirowe.

Przy ich pomocy możemy więc uzyskać zarówno subtelny efekt podkreślenia naszego naturalnego koloru oczu, lub całkowitą zmianę ich barwy, a co za tym idzie - naszego wizerunku. Są to soczewki miesięczne, co oznacza, że możemy nosić jedną parę przez trzydzieści dni. Należy jednak pamiętać o konieczności ich właściwej pielęgnacji przy pomocy specjalnego płynu do soczewek, a także o tym, by zdejmować je wieczorem przed pójściem spać. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki produktu.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w