ULTRA® for Presbyopia 3 szt.
ULTRA® for Presbyopia 3 szt.

ULTRA® for Presbyopia 3 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
99.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą prezbiopii i potrzebujesz soczewek kontaktowych, których noszenie zapewni Ci perfekcyjną widoczność zarówno w dali, jak i w bliży? Szukasz produktu, którego użytkowanie będzie wiązało się z wysokim poziomem wygody i komfortu, oraz zagwarantuje Twoim oczom odporność przed nadmiernym wysychaniem, oraz podrażnieniami? Jeżeli tak, wypróbuj ULTRA for Presbyopia - soczewki idealne w takich sytuacjach!

ULTRA for Presbyopia - kluczowe informacje o produkcie

ULTRA for Presbyopia to nowoczesne progresywne soczewki kontaktowe, których główną cechą jest zastosowanie innowacyjnej technologii 3-Zone Progressive Design. Dzięki niej soczewki zapewnią Twoim oczom ostre i wyraźnie widzenie w każdej sytuacji, zarówno w odległościach bliskich, jak i dalekich, niezależnie od tego co robisz, czy prowadzisz samochód, czy też czytasz książkę. Wysoki poziom przepuszczalności tlenowej soczewek zapewni Twojej rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, co sprawia, że Twoje oczy pozostaną wolne przed niechcianymi podrażnieniami oraz groźnymi dla zdrowia infekcjami. Ponadto soczewki cechują się wysokim poziomem uwodnienia - przekłada się to na optymalne nawilżenie oczu użytkownika przez cały dzień, oraz gwarantuje wolność od zaczerwienienia oczu, oraz ich nadmiernego wysychania.

Warto podkreślić również, że produkt ten cechuje się także wysokim poziomem elastyczności, a soczewki ULTRA for Presbyopia posiadają miękką powierzchnię i są praktycznie niewyczuwalne dla oka podczas noszenia, co wiąże się z maksymalnym poziomem wygody i komfortu podczas ich użytkowania. ULTRA for Presbyopia dostosowane są do noszenia w trybie miesięcznym, oznacza to, że jedna para wystarczy Ci na cały miesiąc ich użytkowania, jeżeli tylko będziesz pamiętał o ich codziennej pielęgnacji. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek - jest to opakowanie idealne na wypróbowanie produktu, sprawdzi się także w przypadku, gdy posiadasz różne wady w każdym oku i chcesz połączyć te 3 sztuki produktu z innym zestawem tak, aby wystarczyło Ci to na 3 miesiące użytkowania soczewek - dzięki temu możesz stworzyć parę idealną dla Ciebie i dla Twoich potrzeb.

Najważniejsze cechy soczewek ULTRA for Presbyopia

  • Innowacyjna technologia - wykorzystano nowoczesną technologię, która zapewnia ich użytkownikom ostre i wyraźne widzenie zarówno w dali, odległościach pośrednich jak i w bliży.
  • Maksymalne nawilżenie - soczewki ULTRA for Presbyopia cechują się wysokim poziomem uwodnienia, możesz więc mieć pewność, że zapewnią Twoim oczom odpowiednią wilgotność i blask.
  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - soczewki posiadają także wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, co przekłada się na wolność oczu od podrażnień oraz groźnych infekcji.
  • Wysoka elastyczność - ULTRA for Presbyopia są wysoce elastyczne oraz posiadają miękką powierzchnię, dzięki czemu ich noszenie jest bardzo komfortowe oraz wygodne.
  • Tryb miesięczny - produkt dedykowany jest do noszenia w trybie miesięcznym, co oznacza, że wymaga od Ciebie cowieczornej pielęgnacji, a jedna para wystarczy Ci na miesiąc użytkowania.
  • Opakowanie na wypróbowanie - w opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek, jest to więc idealna opcja na wypróbowanie produktu, albo połączenie go z inną parą soczewek, w celu stworzenia modelu idealnego dla Ciebie.

ULTRA for Presbyopia - dla kogo będą idealnym wyborem?

ULTRA for Presbyopia to produkt dedykowany dla osób, które zmagają się z prezbiopią. Soczewki te zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie zarówno w dali, jak i w bliży. Będą także dobrym wyborem dla Ciebie, jeżeli pracujesz przez wiele godzin przed ekranem komputera lub urządzeniach mobilnych, przez co narażasz swoje oczy na nadmierną suchość oraz zmęczenie.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w