Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.
Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.

Dailies Total 1 Multifocal 90 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
375.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Soczewki jednodniowe Dailies Total 1 Multifocal to innowacyjny model, który stanowi na rynku pionierskie rozwiązanie kontaktologiczne z zastosowaniem gradientu uwodnienia.

Zalety soczewek Dailies Total 1 Multifocal

Prezentowane soczewki progresywne przeznaczone są dla osób z prezbiopią i dostarczają wyjątkowego komfortu dzięki wysokiemu wskaźnikowi uwodnienia (wewnątrz 33%, na zewnątrz w zakresie od 80 do 100%). Kolejnym atutem jest technologia SmarTears, która opiera się fosfatydylocholinie będącej pochodną składnika naturalnie występującego w komórkach ciała. W ten sposób soczewka spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających osób, również z tendencją do przesuszania oczu. Szkła kontaktowe gwarantują komfort niezależnie od pory dnia oraz wieku użytkownika. Z kolei obraz wyostrza technologia Precision Profile wpływająca na poprawę widzenia bez względu na pozycję obserwowanego przedmiotu. Jest dokładnie widziany zarówno z bliska, jak i daleka.

Najważniejsze cechy soczewek Dailies Total 1 Multifocal:

  • wykorzystanie w procesie produkcyjnym materiału Delefilcon A,
  • przepuszczalność tlenu Dk/t: 156,
  • grubość centralna: 0,10 mm,
  • zabarwienie: Light Blue VISITINT ułatwiające zakładanie,
  • wewnętrzne uwodnienie: 33%,
  • powierzchniowe uwodnienie: >80%.

Kto powinien wybrać Dailies Total 1 Multifocal?

Soczewki jednodniowe Dailies Total 1 Multifocal dedykowane są osobom, które poszukują wygodnej metody korekty wzroku, a jednocześnie należą do grupy osób aktywnych, wykonujących regularny wysiłek fizyczny, również intensywny i dynamiczny, a także tych, które nie chcą użytkować aż dwóch par okularów. Spełniają również oczekiwania osób, które zmagają się z suchością oczu oraz pacjentów po pięćdziesiątym roku życia. Producenci wychodzą z założenia, że każdy ma prawo realizować swoje pasje niezależnie od ich intensywności, nie powinna mieć na nie wpływu również starzejąca się rogówka oka. Nowoczesne soczewki Dailies Total 1 Multifocal wykorzystują najnowsze technologie, aby sprostać wszystkim pokładanym w nich nadziejom, a jednocześnie przynieść prawdziwą ulgę i zapewnić maksimum komfortu. Jest to istotne szczególnie w obliczu coraz większych potrzeb użytkowników, dlatego soczewki te bezpośrednio wpływają na wymagania rynku optycznego.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w