Live Daily Disposable 30 szt.
Live Daily Disposable 30 szt.

Live Daily Disposable 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
53.63 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Szukasz wygodnych, nowoczesnych soczewek kontaktowych, które dedykowane są do noszenia w trybie jednodniowym? W noszeniu soczewek cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa oraz komfort? Sięgnij po innowacyjne, jednodniowe soczewki kontaktowe Live Daily Disposable - model idealny dla wymagających użytkowników, poszukujących produktu najlepszej jakości.

Live Daily Disposable - kluczowe informacje o produkcie

Live Daily Disposable to wyjątkowe szkła kontaktowe, dedykowane do noszenia przy wadach krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Produkt dostępny jest w szerokim zakresie mocy sferycznych oraz w wysokich zakresach korekcyjnych, z łatwością więc wybierzesz parę idealną dla siebie. Soczewki zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału Somofilcon A, który cechuje się wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu rogówka posiada stały i w pełni swobodny dostęp do tlenu. W soczewkach wykorzystano ponadto nowoczesną technologię AquaGen, która zapewnia im maksymalny poziom uwodnienia - w związku z tym oczy ich użytkownika pozostaje wilgotne i pełne blasku oraz chronione przed podrażnieniami oraz nadmiernym wysychaniem. Produkt ten zapewni Ci perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, niezależnie od panujących warunków oświetlenia.

Live Daily Disposable szybko dostosowują się do oka, co sprawia, że stają się praktycznie niewyczuwalne, dodatkowo cechują się wysokim poziomem elastyczności, a ich noszenie jest wyjątkowo komfortowe oraz wygodne. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym, w związku z tym nie wymagają od Ciebie żadnej pielęgnacji, sprawia to, że nie musisz tracić czasu na ich codzienną dezynfekcję, oraz wydawać pieniędzy na środki czyszczące. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, jest to ilość, która starczy i na 15 dni ich noszenia przy założeniu że mamy taką samą wadę wzroku w obu oczach lub 30 dni, przy dwóch opakowaniach soczewek o zmiennych parametrach.

Najważniejsze cechy soczewek Live Daily Disposable

  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - rogówka soczewki posiada stały i swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu ochroni Twoje oczy przed groźnymi infekcjami, oraz stanami zapalnymi.
  • Maksymalne uwodnienie - technologia AquaGen zapewnia soczewkom wysoki poziom nawilżenia, co sprawia że oczy pozostają wolne od podrażnień oraz wysychania.
  • Duża elastyczność - soczewki cechują się wysokim poziomem elastyczności, oraz są aksamitnie miękkie, ich użytkowanie jest więc wygodne i komfortowe.
  • Ochrona UV - Live Daily Disposable wyposażono w filtry UV, które chronią Twoje oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, pozostają więc całkowicie bezpieczne.
  • Tryb jednodniowy - produkt dedykowany jest do noszenia w trybie jednodniowym, oznacza to, że nie wymaga od Ciebie codziennej pielęgnacji, po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę, a rano sięgasz po nową, czystą i świeżą.
  • Opakowanie na wypróbowanie - w opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, to dobra ilość, jeżeli chcesz wypróbować daną parę soczewek i upewnić się, czy będą dla Ciebie dobrą opcją.

Live Daily Disposable - dla kogo będą idealnym wyborem?

Soczewki Live Daily Disposable są produktem dedykowanym dla krótkowidzów oraz dalekowidzów, oraz dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych. Model będzie idealnym wyborem dla osób, którym dotychczasowe noszenie soczewek kojarzyło się z dyskomfortem - zapewnią Ci bowiem wysoki poziom komfortu i wygody. Ponadto będą także dobrą opcją dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie jednodniowe noszenie soczewek i nie chcesz tracić czasu na ich codzienną pielęgnację.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w