MyDay toric 30 szt.
MyDay toric 30 szt.

MyDay toric 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
110.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu i poszukujesz soczewek kontaktowych, w których będziesz widział ostro i wyraźnie w każdej sytuacji? Potrzebujesz pary, która uchroni Twoje oczy przed podrażnieniami i suchością, a jej użytkowanie wiązało się będzie z wysokim poziomem wygody i komfortu? Lubisz korzystać z trybu jednodniowego i nie chcesz tracić czasu na pielęgnację soczewek? Wypróbuj MyDay toric - soczewki dla astygmatyków, które są niezawodne w każdym calu!

MyDay toric - kluczowe informacje o produkcie

MyDay toric to innowacyjne szkła kontaktowe przeznaczone do użytkowania przez astygmatyków. Stworzono je z dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. W ich produkcji zastosowano ponadto nowoczesny system optyczny Optimised Toric Lens Geometry, dzięki któremu będziesz widział ostro i wyraźnie zawsze i w każdych warunkach, bez zamgleń oraz rozmazań, z wyjątkowo nasyconymi barwami oraz niesamowitym kontrastem. Za pomocą tego rozwiązania optycznego będziesz mieć także możliwość skutecznej korekcji wzroku, zarówno podczas pracy, aktywności fizycznej, jak i odpoczynku. Soczewki cechują się ponadto wysokim poziomem uwodnienia, co przekłada się na maksymalną wilgotność i blask oczu ich użytkownika - koniec z podrażnieniami oraz nieprzyjemnym wysychaniem oczu! Dodatkowo soczewki posiadają stały i swobodny dostęp do tlenu - pozostawiając oczy wolne od infekcji oraz stanów zapalnych.

Produkt dedykowany jest do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymaga od Ciebie żadnej pielęgnacji w ciągu dnia. Po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę soczewek, a rano sięgasz po świeżą i nową, w łatwy i wygodny sposób. Wszystko to przekłada się na wygodę i komfort podczas noszenia soczewek, które pozostają niewyczuwalne dla oka. Dodatkowo soczewki wyposażone zostały w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, w związku z tym możesz być pewny, że będą one zdrowe oraz bezpieczne w każdej sytuacji.

Najważniejsze cechy soczewek MyDay toric

  • Perfekcyjna widoczność - soczewki zapewniają ostry i wyraźny widziany obraz, bez szumów, refleksów, oraz zamgleń, co bezpośrednio przekłada się na skuteczną korekcję wzroku.
  • Wysoki poziom komfortu - MyDay toric są niezwykle wygodne podczas ich noszenia, oraz praktycznie niewyczuwalne dla oka, dzięki czemu nawet nie odczujesz, że masz je na sobie.
  • Ochrona UV - produkt został wzbogacony o filtry UV, chroniące Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dzięki temu pozostają zdrowe i bezpieczne.
  • Wysoka przepuszczalność tlenowa - MyDay toric cechują się wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, czyli posiadają swobodny dostęp do tlenu - Twoje oczy są więc wolne od infekcji i stanów zapalnych.
  • Tryb jednodniowy - soczewki dedykowane są do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają od Ciebie stosowania codziennej pielęgnacji.
  • Maksymalne nawilżenie - dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Twoje oczy pozostaną wilgotne i pełne blasku, bez podrażnień oraz zaczerwienienia.

MyDay toric - dla kogo będą idealnym wyborem?

MyDay toric jest produktem dedykowanym do stosowania przy wadach astygmatyzmu, zarówno tych początkowych, jak i zaawansowanych. Soczewki te są szczególnie idealną opcją dla wymagających użytkowników, dla których bardzo ważne jest wysokie poczucie wygody i komfortu podczas ich noszenia. Dodatkowo będziesz zadowolony, jeżeli cenisz sobie swój czas i nie lubisz tracić go na regularną pielęgnację soczewek, ponieważ model ten nie wymaga od Ciebie czyszczenia i dezynfekcji, po prostu każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w