Precision 1-DAY 30 szt.
Precision 1-DAY 30 szt.

Precision 1-DAY 30 szt.

Brak głosów
Łączna ocena: 0 / 5
Dodaj swoją ocenę:
89.99 zł
Kup teraz w
Kategorie
Informcje o produkcie

Jesteś krótkowidzem, albo dalekowidzem i poszukujesz soczewek kontaktowych wysokiej jakości, które pozwolą Ci widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji, przy czym użytkowanie ich będzie wiązało się z wysokim poziomem wygody i komfortu? Cenisz sobie aktywne życie i nie chcesz marnować czasu na codzienne czyszczenie szkieł? Wypróbuj Precision 1-Day - soczewki kontaktowe stworzone z myślą o wymagających użytkownikach.

Precision 1-Day - kluczowe informacje o produkcie

Precision 1-Day to innowacyjne soczewki najwyższej jakości, które dedykowane są dla użytkowników, którzy zmagają się z wadą krótko- lub nadwzroczności. Stworzone zostały przez uznaną jakościowo markę Alcon, której usługi ceni sobie wielu użytkowników na całym świecie. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu zapewnisz sobie ostre i wyraźne widzenie w wysokiej rozdzielczości, oraz nasycony wyrazistymi kolorami obraz. Podczas tworzenia tych szkieł zastosowano nowoczesną technologię SMARTSURFACE, która jest odpowiedzialna za wielogodzinne nawilżenie soczewek, co przekłada się na ich wygodne i komfortowe użytkowanie. Ponadto soczewki te cechują się wysokim poziomem uwodnienia, oraz maksymalną przepuszczalnością tlenową, co sprawia, że z łatwością pozbędziesz się niechcianych objawów, takich jak pieczenie oraz nadmierne wysychanie oczu w ciągu dnia.

Precision 1-Day to łatwe i intuicyjne w aplikacji rozwiązanie optyczne, a ich zakładanie jest bardzo proste i bezproblemowe, także dla niedoświadczonych użytkowników. Dodatkowo produkt został wyposażony w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Soczewki Precision 1-Day dostępne są w szerokim zakresie mocy ujemnych, jak i dodatnich, dzięki czemu z łatwością dobierzesz parę idealną dla siebie. Model ten to także idealny wybór dla osób, które nie lubią i nie chcą tracić czasu na codzienne czyszczenie i pielęgnację szkieł - soczewki Precision 1-Day nie wymagają tych czynności, a dostosowane są do noszenia w trybie jednodniowym. Oznacza to, że wieczorem wyrzucasz zużytą parę, a każdego ranka sięgasz po nową i czystą - bez potrzeby poświęcania czasu na jej dezynfekcję.

Najważniejsze cechy soczewek Precision 1-Day

  • Wygodne użytkowanie - soczewki nie wymagają od Ciebie codziennej pielęgnacji, każdego ranka sięgasz po nową i czystą parę bez konieczności jej dezynfekcji.
  • Maksymalne uwodnienie - soczewki cechują się wysokim poziomem uwodnienia, co zapewnia im nowoczesna technologia SMARTSURFACE, dzięki której ich powierzchnię pokrywa cienka warstwa składająca się w 80% z wody.
  • Wysoki poziom utlenienia - produkt cechuje się wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu oczy jego użytkownika są chronione przed infekcjami oraz podrażnieniami.
  • Perfekcyjna widoczność - Precision 1-Day zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdych warunkach, z odpowiednim nasyceniem barw oraz wysoką rozdzielczością.
  • Łatwa aplikacja - produkt będzie idealny dla niedoświadczonych użytkowników, ponieważ jego zakładanie jest proste i niezwykle intuicyjne.
  • Ochrona UV - soczewki wyposażono w filtry UV, dzięki czemu Twoje oczy są chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a co za tym idzie, również zdrowe i bezpieczne.

Precision 1-Day - dla kogo będą idealnym wyborem?

Precision 1-Day dedykowane są zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów, oraz dostępne w szerokim zakresie mocy sferycznych, z łatwością więc znajdziesz parę idealną dla Ciebie. To także doskonały produkt dla tych osób, które cenią sobie swój wolny czas i preferują użytkowanie soczewek w trybie jednodniowym. Model ten będzie także świetnym wyborem dla osób, które mają tendencję do podrażnień oraz wysychania oczu, oraz dla każdego, kto ceni sobie aktywne życie.

Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Dodaj opinię i odbierz rabat 5% na zakupy w