soczewki
Łączna ocena: 4.00 / 5
Ilość głosów: 3
Dodaj swoją ocenę:
Cena:
69.99 zł

Soczewki AquaView Monthly to miesięczne soczewki kontaktowe nowej generacji wykonane z materiału Methafilcon A. Zastosowanie w soczewce AquaView Monthly asferycznej budowy umożliwiło znaczną poprawę widzenia, natomiast wyjątkowo cienka budowa soczewki jeszcze bardziej podniosła komfort noszenia, sprawiając, że nawet pod koniec dnia soczewka jest niewyczuwalna na oku. Materiały, które posłużyły do wykonania soczewek sprawiają, że rogówka jest doskonale dotleniona, a stopień uwodnienia soczewki (55%) powoduje, że oko jest odpowiednio nawilżone przez cały okres użytkowania soczewek. Zawierają blokadę UV chroniącą przed promieniowaniem UVA oraz UVB. Soczewki AquaView Monthly posiadają średnicę 14.2 mm i krzywiznę 8.6 mm. Dzięki swojej asferycznej budowie dokładność widzenia jest dużo lepsza niż w przypadku tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki AquaView Monthly to nowe doznanie komfortu noszenia soczewek miesięcznych każdego dnia. Są one dostępne w opakowaniach 1, 3 i 6-sztukowych.

Kup w szkla.com

dodaj opinnie dodaj opinnie
Dodaj opinię:

Opinie użytkowników:
Wioleta
19.06.2013 r.
Jestem bardzo zadowolona z soczewek. Polecam
Natalia
02.03.2015 r.
Przez pół roku miałam tę starszą wersję, skusiła mnie cena. Są bardzo dobre, łatwo się zakłada i wygodnie leżą, tylko duży minus za to, że szybko się zużywają. Po dwóch, trzech tygodniach nadawały się do wymiany.
Michal
26.11.2015 r.
Soczewki godne polecenia. Łatwość zakładania, komfortowe noszenie przez cały dzień. Pracuję po 8 i więcej godzin przed komputerem i nie odczuwam dyskomfortu związanego z ich noszeniem. Atrakcyjne cenowo.
Michał
29.04.2016 r.
Wieczorem oko jest stosunkowo suche i zaczynają mnie drażnić. Przed końcem miesięcznego użytkowania do wyrzucenia